חפש מאמרים:
שלום אורח
27.02.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

תקשור: מדיטציה ליצירת קשר עם מדריכים רוחניים

המדיטציה הבאה תפגיש אתכם עם המדריך האישי שלכם. השיטה בה נעשה שימוש לשם כך היא מדיטציה המשלבת דמיון מודרך. הדמיון המודרך משמש בכדי להוביל אותנו באופן שיטתי אל המקום ממנו נוכל להמשיך ולתקשר באופן עצמאי. במדיטציה הבאה, כמו גם במדיטציות אחרות שיובאו בהמשך, משולבים סמלים רבי עוצמה שבכוחם להביא את המתרגל למצב התודעה המתאים ליצירת הקשר עם המדריכים. אפשר לתאר זאת כמפה המראה לנו את הדרך להגיע אל מקום המפגש עם המדריכים. מהרגע שנוצר הקשר, המשך התקשורת עם המדריך כבר נעשה באופן ספונטני.

כדי להבהיר את תפקיד הדמיון המודרך בתהליך של תקשור, אשווה אותו למטוס המבקש להמריא: מסלול ההמראה לאורכו מאיץ המטוס הוא הדמיון המודרך. כפי שהמטוס מאיץ על המסלול עד שמגיע למהירות המתאימה כדי להמריא, כך המתקשר עושה שימוש בדמיון המודרך על מנת להעלות תדר כדי ליצור קשר עם המדריכים. ההמראה לאויר מקבילה לתקשור עצמו.

מדיטציית ההיכל על ההר

· התחילו בנשימות והרפיה, הגנות ופתיחת העין השלישית (ראה שער 2).

· דמיינו שאתם נמצאים בשדה ירוק ופתוח, הנמצא במקום פסטורלי ושליו בטבע.

· מהשדה מוביל שביל, המטפס לעבר הר גבוה, שראשו בעננים.

· התחילו לעלות בשביל, המקיף את ההר מספר פעמים בצורה ספירלית, ומגיע לראשו בהדרגה.

· כשתגיעו אל ראש ההר, מעבר לעננים, תבחינו במקדש בעל מבנה מרובע, הקורן באור זהוב. המקדש נראה כאילו מרחף מעל ראש ההר

· הכנסו אל המקדש. עם הכנסכם תגלו שלמרות צורתו המרובעת בחוץ - תוכו עגול, ומוצף אור שאת מקורו לא רואים.

· במרכזו ניצבים שני כסאות מלכותיים העשויים קריסטל. שבו על אחד הכסאות.

· בכסא ממול יופיע המדריך האישי שלכם. כיצד הוא נראה? האם דמותו אנושית או אחרת? האם מראהו של גבר או אישה? צעיר או מבוגר? מה הוא לובש? מה הוא מקרין?

· הציגו עצמכם ושאלו לשמו.

· אם יש נושא ספציפי לשמו הגענו, שאלה מסוימת עבורה אתם מבקשים תשובה, ניתן להציגה כעת בפני המדריך.

· המדריך יעביר לכם את המסר שלו, באחת או יותר מן הדרכים המפורטות בנספח 3.

· לסיום, יתכן ויתן לכם סמל עוצמה/מתנת אור. את המתנה הזו הטמיעו בגופכם בכל מקום המרגיש לכם נכון. הסמל יספג אל תוך גוף האור שלכם ויהפוך חלק מכם.

· הודו לו, היפרדו, וחיזרו בחזרה בדרך בה הגעתם. צאו ממצב ההרפיה על ידי ספירה מ-1 עד 10.

מה משמעות הסמלים במדיטציה

המדיטציה שהצגתי היא מדיטציה שקיבלתי באמצעות תקשור. וזה ההסבר שקיבלתי לסמלים בהם נעשה שימוש במדיטציה:

ההר הוא סמל עתיק ואוניברסאלי המייצג את המימד הרוחני. במהלך ההסטוריה נבנו מקדשים רבים על ראשי הרים, כדי לייצג קירבה לאלים.

הדרך להר אינה ישרה כי אם ספירלית: מטפסים את ההר כסמל לחיבור למימד הרוחני, על ידי העלאת תדרים. רק כאשר מצליחים להשוות את התדר האישי לזה של המדריכים ניתן לתקשר עימם. העלאת התדרים מיוצגת על ידי הטיפוס הספירלי על ההר. הספירלה היא סמל עתיק ורב עוצמה הממזג שני סמלים אחרים: את הקו והמעגל. המעגל מייצג מחזוריות, והקו התקדמות. כשממזגים אותם יוצרים את הספירלה, המתווה מעגל העולה לאורך הקו, כלומר כל מעגל מתחיל גבוה יותר מהמעגל הקודם. באופן זה מייצגים התקדמות או התפתחות, שהיא הרעיון עליו מבוססת הקארמה. הספירלה, לכן, מייצגת את הרעיון של גלגול נשמות, בו אנו חוזרים ונולדים כל פעם למעגל חיים נוסף, אך אנו לא חוזרים על אותו מעגל בדיוק, אלא בכל פעם עולים שלב מבחינה התפתחותית. הספירלה מייצגת את התפתחותנו האישית, שהיא מטרת התקשור. לפיכך, העליה להר תעשה באמצעות נתיב ספירלי.

על ראש ההר נמצא המקדש. המקדש מייצג את נקודת המפגש בין המימד הפיסי )אנחנו) והמימד הרוחני (המדריכים). זה בא לידי ביטוי גם בשילוב של שני סמלים שונים – המרובע המייצג את המימד הפיסי, והעיגול המייצג את המימד הרוחני. וכך המקדש מרובע מבחוץ אך עגול מבפנים.

מוטיבים של רוחניות כגון עננים, ריחוף, אור, צבע זהוב וקריסטל, מביעים היטב את אופיו הנשגב והמעודן של המימד הרוחני בו מתרחש המפגש, וכך מעצימים את הרטט הגבוה אליו אנו שואפים להגיע באמצעות המדיטציה.

במאמרי הבא... אתייחס לתהליך שזה עתה עברתם, ואתן תשובות לשאלות שאולי עלו בכם בעקבות התהליך. כמו כן אסביר כיצד תוכלו להמשיך ולהתפתח כמתקשרים!

על המחבר: דר´ זפרן הוא מורה רוחני ידוע, סופר רב מכר ומנחה סדרה משלו בטלויזיה. הוא מנהל את המכללה ללימודים רוחניים, המציעה קורסי תקשור, שחזור גלגולים ואימון אישי בגישה רוחנית (קואצ'ינג רוחני).

הוא נחשב מורה של מורים בקהילה האלטרנטיבית. רבים מתלמידיו עוסקים בתקשור, שחזור גלגולים ואימון רוחני כמקצוע.

ניתן ליצור עימו קשר באמצעות "המכללה ללימודים רוחניים", בטלפון 03-5660066, וכן באתר הבית שלו באינטרנט www.zafran.co.il

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

דר´ זפרן הוא מורה רוחני ידוע, סופר רב מכר ומנחה סדרה משלו בטלויזיה. הוא מנהל את המכללה ללימודים רוחניים, המציעה קורסי תקשור, שחזור גלגולים ואימון אישי בגישה רוחנית (קואצ'ינג רוחני).

הוא נחשב מורה של מורים בקהילה האלטרנטיבית. רבים מתלמידיו עוסקים בתקשור, שחזור גלגולים ואימון רוחני כמקצוע.

ניתן ליצור עימו קשר באמצעות "המכללה ללימודים רוחניים", בטלפון 03-5660066.

מידע נוסף באתר הבית של דר' ירון זפרן

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דר' ירון זפרן

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה01/07/151117 צפיות
כיצד תטהרו את המרחב לפני תקשור? איזה צבעים יעזרו לכם לתקשר? איזה קריסטל כדאי להניח בחדר? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה03/05/151298 צפיות
כיצד יכול המלאך מיכאל לעזור לכם? מיהו המלאך כמאל? כיצד יוכלו שניהם לעזור לכם להצליח? כיצד הוא יכול להביא לנו שפע? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה25/03/151992 צפיות
מיהו המלאך צדקיאל? מה מספרת עליו הקבלה? כיצד הוא יכול להביא לנו שפע? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה01/03/151024 צפיות
מיהו המלאך גבריאל? כיצד ניתן לקבל ממנו העצמה וחוזק? כיצד יעזור לכם לאזן את הרוחניות שלכם עם דרישות המציאות? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה29/01/151345 צפיות
כיצד יוכל המלאך רפאל לרפא אתכם? מיהו המלאך חניאל, וכיצד יוכל להביא לחייכם אהבה? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה01/01/15874 צפיות
האם אפשר לתקשר עם אליהו הנביא? כיצד יש בכוחו לעזור לכם? ואיך מתקשרים עם המלאך אוריאל? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה01/12/14796 צפיות
האם אפשר לקבל תשובות לשאלות בחלום? כיצד מתקשרים בזמן שינה? איך מקבלים מסרים בחיי היומיום? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאמרים נוספים בנושא תקשור וטלפתיה

מאת: רוני הכהןתקשור וטלפתיה14/08/19527 צפיות
שיחה עם מתקשרת מהימנה בהחלט יכולה להעניק לאנשים רבים את הכלים לנוע אל דרך חדשה

מאת: רוני הכהןתקשור וטלפתיה08/11/151740 צפיות
זה שאנחנו לא רואים מלבד מה שמונח אל מול עינינו אין זה אומר כי לא קיים דבר מעבר לכך. כל אלה אשר מחפשים אחר טיעונים מדעיים לכך שזה בלתי אפשרי שמתקיים עולם מטא-פיזי מעבר למה שאנו חשים ורואים יכולים להסתפק בעובדה כי המדע למרות כל מה שהוא חושף נמצא עדיין בחיתוליו בעוד שכל העולם הרוחני מתקיים כבר מאז שהאדם נמצא על פני האדמה ובכל תרבות ישנו אלמנט רוחני ואיש דת רוחני שהינו בעל יכולות תקשור עם עולם זה.

מאת: מאיר בן מרוםתקשור וטלפתיה11/10/15993 צפיות
תקשור עם נשמות, או תקשור עם נפטרים, הוא אחד התחומים בעולם התקשור שהיה קיים מאז ומתמיד, ואף על פי כן – רק בשנים האחרונות מדברים עליו שוב בגלוי, חזרו לעסוק בו ממקום שונה מעט מזה שהיה, וכן – הוא אחת החוויות המומלצות ביותר ומשנות החיים ביותר שתוכלו להעניק לעצמכם.

מאת: מאיר בן מרוםתקשור וטלפתיה11/10/15901 צפיות
אם אינכם מכירים את המצב שבו מישהו נעלם מחייכם לנצח ולא הספקתם לפתור איתו את כל מה שהיה לכם לפתור – אתם בני מזל. אם אתם שייכים לאלו שמכירים את החוויה הזאת ואת התחושות המתלוות אליה, תקשור עם נפטרים הוא הפתרון המושלם בעבורכם.

מאת: מאיר בן מרוםתקשור וטלפתיה11/10/15898 צפיות
תקשור עם מלאכים הוא אחד הסוגים העדינים והטהורים ביותר של תקשור שקיימים. הם נמצאים פה, הם חלק מהחיים שלנו – בין אם אנחנו מודעים לכך ובין אם איננו מודעים לכך, והם רוצים לעזור לנו. בשביל זה הם פה. אז מה זה בעצם ולמה כדאי להתנסות בזה? כל התשובות פה.

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה01/07/151117 צפיות
כיצד תטהרו את המרחב לפני תקשור? איזה צבעים יעזרו לכם לתקשר? איזה קריסטל כדאי להניח בחדר? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאת: מאיר בן מרוםתקשור וטלפתיה14/06/15880 צפיות
תקשור הפך בשנים האחרונות לאחד הענפים המיסטיים המובילים; כולכם מכירים אותו, רבים מכם התנסיתם בייעוץ באמצעותו וחלקכם בטוח למדו אותו בקורס וניסו לעשות זאת בעצמם. מהו בעצם תקשור? איך זה עובד ומתי נוכל להסתייע בו? ומה חשוב לדעת על אודותיו? כל הפרטים במאמר שלפניכם.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica