חפש מאמרים:
שלום אורח
05.12.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

תקשור עם מלאכי הריפוי והאהבה

רפאל: המלאך המביא ריפוי

רפאל הוא אחד מארבעת מלאכי השרת. רפאל מייצג את כוחו המרפא של האל. התחומים עליהם הוא חולש הם רפואה, ידע ומדעים.

הוא מוזכר במגילה יהודית עתיקה בשם "ספר רפאל". לפי המסורת הוא ריפא את יעקב מכאביו, ואת אברהם מכאבי ברית המילה המאוחרת שלו. הוא זה שנתן לשלמה המלך טבעת קסם שאפשרה לו להשלים את בניית המקדש. הוא לימד את נוח לבנות תיבה, ובגמר המבול נתן לו ספר רפואה.

הוא נחשב למלאך היחיד המסוגל לגרש את אשמדאי. הוא מגן העוורים והחלשים, ושומר על הטיילים. ישנם סיפורים המייחסים לו בנוסף ליכולת הריפוי גם חוש הומור, מה שמזכיר לנו שוב שהצחוק מרפא!

רפאל נחשב לחברותי שבמלאכים. הוא מביא ריפוי לגוף ולנפש, מרגוע ושמחה. ניתן לפנות אליו בבקשה לעזרה בריפוי מכל סוג, לצד טיפול באמצעות הרפואה הקונוונציונלית כמובן.

הספירה אליה מקביל רפאל היא הספירה השמינית, ששמה הוד. היות והצבע המקביל לספירת הוד הוא כתום, השתמשו בנר כתום במדיטציה זו ליצירת קשר עם רפאל.

בקורס תקשור עם מלאכים אני מלמד לתעל את אנרגיית הריפוי באמצעות סמל רייקי שנתקבל מרפאל בתקשור. השיטה אותה העביר בתקשור נקראת "רייקי מלאכים", והיא שיטה רבת עוצמה לריפוי ולהעצמה. אבל סמלי רייקי מותר ללמד רק במסגרת חניכה אישית, ולכן לא אוכל להציגם כאן. במקום זאת, אציע מדיטציה באמצעותה ניתן ליצור קשר עם רפאל.

תקשור עם המלאך רפאל

· התחילו בנשימות והרפיה, הגנות ופתיחת העין השלישית (ראו מאמר קודם שפרסמתי בנושא זה).

 • דמיינו עצמכםעל ראש הר, לפנות בוקר. צבע השמיים כחול כהה, ובאופק המזרחי עולה אור ראשון.
 • מהאופק המזרחיקרבה ישות מעופפת, זוהרת באור לבן אדיר.
 • רפאל נוחת עלההר לצידכם. הוא לבוש גלימה לבנה, עיניו מחייכות. הוא קורן עוצמה וטובעצומים.
 • הציגו עצמכםבפניו, וספרו לו מדוע זימנתם אותו, ומה הבעיה לה אתם מבקשים ריפוי.
 • יתכן שהואיעביר לכם מסר בו יסביר מה גרם לבעיה וימליץ לכם כיצד לעזור לתהליך הריפוישלכם. סביר להניח שעיקר התקשור עימו יהיה כרוך בתיעול של אנרגיית ריפויאליכם. יתכן שיניח ידיו עליכם, ויתעל אל תוככם את אנרגיית הריפוי שלו, אושיעביר אותה אליכם בדרך אחרת אותה יבחר.
 • בסוף התהליךנפרדים בתודה. הוא עף מראש ההר ומתרחק, עד שנעלם מעבר לאופק, שם השמש כברמתחילה לעלות.
 • יוצאיםמההרפיה על ידי ספירה מ-1 עד 10, בחזרה למצב התודעה הרגיל.

חניאל: המלאך שיביא לכם אהבה

חניאל אינו מלאך מוכר כמו רפאל ועם זאת חשיבותו רבה. משמעות שמו "חן האל". חניאל, הקרוי במקומות מסוימים גם אניאל או הניאל, נחשב לאחד המלאכים שמעורבותם בחיינו גדולה במיוחד, והשפעותיו רוחניות מאוד.

חניאל חולש על תחום היופי, האהבה וההרמוניה בעולם. הוא המלאך השולט על הרגשות ועל הנאות. זהו המלאך אותו מזמנים כאשר רוצים לשפר מערכת יחסים קיימת או לזמן לחיינו אהבה חדשה. הוא המלאך אליו פונים כשמבקשים לשפר יחסים משפחתיים, חברויות ויחסי עבודה. הוא גם המלאך המסוגל לרומם מצב רוח ולעזור לנו לצאת ממרה שחורה.

היות ותחומי שליטתו נחשבים ל"נקביים", הוא לרב מופיע בדמות נשית. רב המתקשרים רואים אותו בדמות של אישה יפה מאוד, בעלת תווי פנים עדינים וערפיליים משהו, מוקפת אור בצבעי ורוד וירוק. כנפיה כסופות או לבנות זוהרות, ומשווים לה מראה של פיה. לפעמים היא נושאת זר פרחים ונראית ככלה.

תפקידו של חניאל קשור לא רק לאינדיבידואלים, אלא גם לשבטים, עמים, ולאנושות ככלל. עיקר עיסוקו של חניאל בהנחלת המודעות לאהבה אוניברסאלית, מצרך נדיר ודרוש מאוד. כמלאך המשפיע על קבוצות של אנשים, חניאל הוא המלאך השומר של שליטים, נשיאים, מלכים, ומנהיגים. למעשה, של כל מי שעשוי להשפיע על אוכלוסיות רחבות.

חניאל מזוהה עם הספירה השביעית, נצח, שצבעה ירוק. תוכלו להשתמש בנר ירוק במהלך המדיטציה הבאה. הירוק מייצג את צ'אקרת הלב, ועוזר להתכוונן אל התדר של חניאל.

תקשור עם המלאך חניאל

· התחילו בנשימות והרפיה, הגנות ופתיחת העין השלישית.

· אתם ניצבים על ראש הר, לפנות בוקר, כשבאופק המזרחי עולה אור ראשון.

 • השמיים נצבעיםבגוון ורוד חם, ואתם מריחים ניחוח של ורדים באויר.
 • אתם עוצמיםעיניים, מתענגים על הניחוח המסתורי, ומרגישים שהרגליים ניתקות מהקרקע.
 • אתם עפיםבשמיים, עצומי עיניים, מובלים על ידי הריח, עד שנוחתים במקום אחר.
 • כאשר אתםפוקחים את עיניכם אתם מוצאים עצמכם בשערו של גן שמימי יפהפה, מוקפים בפרחיםמשלל סוגים וצבעים, עצים עמוסי פרי, ירק מטפס על פסלים עתיקים ומזרקות גדולותמימדים...
 • לפניכם שבילמתפתל. אתם צועדים עליו לעבר ליבו של הגן.
 • לב הגן הוא גןורדים מרשים במיוחד. במרכזו 2 כסאות מלכותיים הניצבים ריקים זה מול זה.
 • אתם מתיישביםעל אחד הכסאות. דמותה של חניאל מופיעה בכס שמולכם. כיצד היא נראית?
 • אתם מציגיםעצמכם בפניה, והיא מעבירה לכם מסר על משמעות האהבה בחייכם.
 • בסיום התהליךיתכן וחניאל תיתן לכם מתנת אור אותה תטמיעו בגופכם.
 • הודו להוהיפרדו ממנה.
 • יוצאיםמההרפיה על ידי ספירה מ-1 עד 10, בחזרה למצב התודעה הרגיל.
 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

דר´ זפרן הוא מורה רוחני ידוע, סופר רב מכר ומנחה סדרה משלו בטלויזיה. הוא מנהל את המכללה ללימודים רוחניים, המציעה קורסי תקשור, שחזור גלגולים ואימון אישי בגישה רוחנית (קואצ'ינג רוחני).

הוא נחשב מורה של מורים בקהילה האלטרנטיבית. רבים מתלמידיו עוסקים בתקשור, שחזור גלגולים ואימון רוחני כמקצוע.

ניתן ליצור עימו קשר באמצעות "המכללה ללימודים רוחניים", בטלפון 03-5660066.

מידע נוסף באתר הבית של דר' ירון זפרן

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דר' ירון זפרן

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה01/07/151264 צפיות
כיצד תטהרו את המרחב לפני תקשור? איזה צבעים יעזרו לכם לתקשר? איזה קריסטל כדאי להניח בחדר? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה03/05/151448 צפיות
כיצד יכול המלאך מיכאל לעזור לכם? מיהו המלאך כמאל? כיצד יוכלו שניהם לעזור לכם להצליח? כיצד הוא יכול להביא לנו שפע? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה25/03/152225 צפיות
מיהו המלאך צדקיאל? מה מספרת עליו הקבלה? כיצד הוא יכול להביא לנו שפע? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה01/03/151161 צפיות
מיהו המלאך גבריאל? כיצד ניתן לקבל ממנו העצמה וחוזק? כיצד יעזור לכם לאזן את הרוחניות שלכם עם דרישות המציאות? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה01/01/151037 צפיות
האם אפשר לתקשר עם אליהו הנביא? כיצד יש בכוחו לעזור לכם? ואיך מתקשרים עם המלאך אוריאל? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה01/12/14927 צפיות
האם אפשר לקבל תשובות לשאלות בחלום? כיצד מתקשרים בזמן שינה? איך מקבלים מסרים בחיי היומיום? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה04/11/14871 צפיות
מיהן הישויות הגבוהות? איך יוצרים איתן קשר באמצעות מדיטציית הפירמידה? כיצד מתקשרים בטראנס מלא? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאמרים נוספים בנושא תקשור וטלפתיה

מאת: רוני הכהןתקשור וטלפתיה14/08/19764 צפיות
שיחה עם מתקשרת מהימנה בהחלט יכולה להעניק לאנשים רבים את הכלים לנוע אל דרך חדשה

מאת: רוני הכהןתקשור וטלפתיה08/11/151872 צפיות
זה שאנחנו לא רואים מלבד מה שמונח אל מול עינינו אין זה אומר כי לא קיים דבר מעבר לכך. כל אלה אשר מחפשים אחר טיעונים מדעיים לכך שזה בלתי אפשרי שמתקיים עולם מטא-פיזי מעבר למה שאנו חשים ורואים יכולים להסתפק בעובדה כי המדע למרות כל מה שהוא חושף נמצא עדיין בחיתוליו בעוד שכל העולם הרוחני מתקיים כבר מאז שהאדם נמצא על פני האדמה ובכל תרבות ישנו אלמנט רוחני ואיש דת רוחני שהינו בעל יכולות תקשור עם עולם זה.

מאת: מאיר בן מרוםתקשור וטלפתיה11/10/151129 צפיות
תקשור עם נשמות, או תקשור עם נפטרים, הוא אחד התחומים בעולם התקשור שהיה קיים מאז ומתמיד, ואף על פי כן – רק בשנים האחרונות מדברים עליו שוב בגלוי, חזרו לעסוק בו ממקום שונה מעט מזה שהיה, וכן – הוא אחת החוויות המומלצות ביותר ומשנות החיים ביותר שתוכלו להעניק לעצמכם.

מאת: מאיר בן מרוםתקשור וטלפתיה11/10/151026 צפיות
אם אינכם מכירים את המצב שבו מישהו נעלם מחייכם לנצח ולא הספקתם לפתור איתו את כל מה שהיה לכם לפתור – אתם בני מזל. אם אתם שייכים לאלו שמכירים את החוויה הזאת ואת התחושות המתלוות אליה, תקשור עם נפטרים הוא הפתרון המושלם בעבורכם.

מאת: מאיר בן מרוםתקשור וטלפתיה11/10/151041 צפיות
תקשור עם מלאכים הוא אחד הסוגים העדינים והטהורים ביותר של תקשור שקיימים. הם נמצאים פה, הם חלק מהחיים שלנו – בין אם אנחנו מודעים לכך ובין אם איננו מודעים לכך, והם רוצים לעזור לנו. בשביל זה הם פה. אז מה זה בעצם ולמה כדאי להתנסות בזה? כל התשובות פה.

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה01/07/151264 צפיות
כיצד תטהרו את המרחב לפני תקשור? איזה צבעים יעזרו לכם לתקשר? איזה קריסטל כדאי להניח בחדר? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאת: מאיר בן מרוםתקשור וטלפתיה14/06/151006 צפיות
תקשור הפך בשנים האחרונות לאחד הענפים המיסטיים המובילים; כולכם מכירים אותו, רבים מכם התנסיתם בייעוץ באמצעותו וחלקכם בטוח למדו אותו בקורס וניסו לעשות זאת בעצמם. מהו בעצם תקשור? איך זה עובד ומתי נוכל להסתייע בו? ומה חשוב לדעת על אודותיו? כל הפרטים במאמר שלפניכם.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica