חפש מאמרים:
שלום אורח
19.09.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

תקשור דרך חלומות ואותות

המדריכים מדברים איתנו יום ולילה, אלא שבשעות היום המיינד שלנו עסוק בחשיבה תמידית, המפריעה לנו לקבל את המסרים שמעבירים המדריכים. בלילה מתנקה הראש ממחשבות, ותקשורת עם המדריכים נעשית אפשרית יותר. עם זאת, רב התקשורת עם המדריכים, גם בחלומות, מוסווית על ידי תכנים אישיים שמקורם בתת המודע. חלומות משקפים את הזכרונות שלנו, מעלים לפני השטח את הפחדים והתקוות שלנו, ומשמשים אותנו לעיבוד חוויות מהיום שעברנו. על מנת לזהות את התכנים המתוקשרים על רקע כל אלה, יש לנסות ולבודד אותם. השיטה שאציג לזימון מדריכים בחלום היא אחת הדרכים לעשות זאת. שיטה אחרת, אותה אני מלמד בקורסי רוחניות, עושה שימוש בקמיע כתוב מיוחד ששמים תחת הכרית לזימון המדריך בלילה. בכל מקרה, אל תצפו בהכרח לתוצאות מיידיות. ההתמדה במקרה זה היא משמעותית ביותר, היות והיא תאמן את המיינד שלכם לבודד את המסרים המתוקשרים מבליל התכנים המנטליים המרכיבים את החלומות, ועם ההתמדה יגיעו גם התוצאות.

זימון מדריכים בחלום

  • לפני שתלכולישון, הכינו ליד המיטה נייר וכלי כתיבה, כדי לתעד את החלום הטרי לפני שישכח.יש המעדיפים להניח במקום נייר ועט מכשיר הקלטה.
  • בשכבכם במיטהלפני השינה, ערכו נשימות והרפיה, הגנות ופתיחה של העין השלישית. אם אתם נוטיםלהרדם בקלות, יתכן ותוכלו לוותר על ההרפיה, היות והיא עשויה להביא להרדמותלפני שתספיקו לסיים את התהליך. במקרה זה ערכו רק הגנות ופתיחה של העיןהשלישית (ראו מאמר קודם שלי בנושא זה).
  • דמיינו אתעצמכם מתעוררים בלילה, אחרי חלום טרי, אותו אתם רושמים במרץ באמצעות כליהכתיבה שהנחתם ליד המיטה או מקליטים.
  • בעודכםמדמיינים זאת, אימרו בלב (או בקול, לפי בחירתכם) את המשפט הבא: "מדריכיםרוחניים, אנא בקרו אותי בחלום הלילה, והעבירו לי את המסרים שאיני פנוי לשמועבשעות היום".
  • כעת לכולישון. אם תתעוררו בלילה עם חלום, רישמו או הקליטו אותו מיד. אל תסמכו על כךשתזכרו אותו בבוקר, כי לרב הוא נשכח, או לפחות חלק משמעותי מהפרטים שבו.לעיתים, עלול להיות לכם נדמה שהחלום שאתם זוכרים אינו משמעותי. מניסיוני אנימציע לכם לרשום אותו בכל מקרה, כי לעיתים באור היום לחלום תהיה משמעות גדולהבהרבה מכפי שהיה נראה שיש לו מיד לאחר שחלמנו אותו.

· טיפ אחרון: אם אתם מבקשים תשובה לשאלה ספציפית, רישמו את השאלה על פתק שתניחו מתחת לכרית לפני שתיכנסו למיטה. את הפתק מומלץ להשאיר שם עד שתקבלו תשובה.

קבלת אותות ממדריכים בחיי היומיום

כאשר יכולות התקשור יתפתחו אצלכם, המדריכים יתחילו לדבר אליכם גם במהלך חיי היומיום שלכם. אתם תוכלו לשאול שאלות ספציפיות, ולקבל מן המדריכים תשובות באמצעות אותות וסמלים שיתקבלו מיד לאחר ששאלתם את השאלה.

באחד המפגשים בקורס להכשרת מרפאים בתקשור אני שולח את התלמידים עם שאלה החוצה מהכיתה. הם מתבקשים לצאת לרחוב ולספר לי אחר כך מה ראו. כולם, כמעט ללא יוצא מן הכלל, חוזרים עם מסרים ברורים המהווים תשובות לשאלותיהם. לפעמים התשובה התקבלה משלט או פרסומת שעיניהם נתקלו בהם מיד כשיצאו מדלת בית הספר. לפעמים אזניהם קלטו שיחה בין אנשים, שלמרות שלא הופנתה רשמית אליהם, נראה שמתייחסת לשאלה שהם העלו, ונותנת להם את כוון הפעולה הנכון. במקרים אחרים, הרוח גלגלה ליד רגליהם פתק שעליו היתה רשומה התשובה המבוקשת. המסרים כל כך מדויקים, עד שלעיתים קרובות הם עושים שימוש במילים המדויקות באמצעותן נשאלה השאלה. ואם נשארה עדיין שאלה כלשהי ללא מענה, אנו משלימים את המידע החסר באמצעות קלפי מסרים.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

דר´ זפרן הוא מורה רוחני ידוע, סופר רב מכר ומנחה סדרה משלו בטלויזיה. הוא מנהל את המכללה ללימודים רוחניים, המציעה קורסי תקשור, שחזור גלגולים ואימון אישי בגישה רוחנית (קואצ'ינג רוחני).

הוא נחשב מורה של מורים בקהילה האלטרנטיבית. רבים מתלמידיו עוסקים בתקשור, שחזור גלגולים ואימון רוחני כמקצוע.

ניתן ליצור עימו קשר באמצעות "המכללה ללימודים רוחניים", בטלפון 03-5660066.

מידע נוסף באתר הבית של דר' ירון זפרן

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דר' ירון זפרן

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה01/07/151231 צפיות
כיצד תטהרו את המרחב לפני תקשור? איזה צבעים יעזרו לכם לתקשר? איזה קריסטל כדאי להניח בחדר? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה03/05/151418 צפיות
כיצד יכול המלאך מיכאל לעזור לכם? מיהו המלאך כמאל? כיצד יוכלו שניהם לעזור לכם להצליח? כיצד הוא יכול להביא לנו שפע? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה25/03/152195 צפיות
מיהו המלאך צדקיאל? מה מספרת עליו הקבלה? כיצד הוא יכול להביא לנו שפע? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה01/03/151132 צפיות
מיהו המלאך גבריאל? כיצד ניתן לקבל ממנו העצמה וחוזק? כיצד יעזור לכם לאזן את הרוחניות שלכם עם דרישות המציאות? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה29/01/151487 צפיות
כיצד יוכל המלאך רפאל לרפא אתכם? מיהו המלאך חניאל, וכיצד יוכל להביא לחייכם אהבה? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה01/01/15990 צפיות
האם אפשר לתקשר עם אליהו הנביא? כיצד יש בכוחו לעזור לכם? ואיך מתקשרים עם המלאך אוריאל? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה04/11/14853 צפיות
מיהן הישויות הגבוהות? איך יוצרים איתן קשר באמצעות מדיטציית הפירמידה? כיצד מתקשרים בטראנס מלא? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאמרים נוספים בנושא תקשור וטלפתיה

מאת: רוני הכהןתקשור וטלפתיה14/08/19733 צפיות
שיחה עם מתקשרת מהימנה בהחלט יכולה להעניק לאנשים רבים את הכלים לנוע אל דרך חדשה

מאת: רוני הכהןתקשור וטלפתיה08/11/151850 צפיות
זה שאנחנו לא רואים מלבד מה שמונח אל מול עינינו אין זה אומר כי לא קיים דבר מעבר לכך. כל אלה אשר מחפשים אחר טיעונים מדעיים לכך שזה בלתי אפשרי שמתקיים עולם מטא-פיזי מעבר למה שאנו חשים ורואים יכולים להסתפק בעובדה כי המדע למרות כל מה שהוא חושף נמצא עדיין בחיתוליו בעוד שכל העולם הרוחני מתקיים כבר מאז שהאדם נמצא על פני האדמה ובכל תרבות ישנו אלמנט רוחני ואיש דת רוחני שהינו בעל יכולות תקשור עם עולם זה.

מאת: מאיר בן מרוםתקשור וטלפתיה11/10/151104 צפיות
תקשור עם נשמות, או תקשור עם נפטרים, הוא אחד התחומים בעולם התקשור שהיה קיים מאז ומתמיד, ואף על פי כן – רק בשנים האחרונות מדברים עליו שוב בגלוי, חזרו לעסוק בו ממקום שונה מעט מזה שהיה, וכן – הוא אחת החוויות המומלצות ביותר ומשנות החיים ביותר שתוכלו להעניק לעצמכם.

מאת: מאיר בן מרוםתקשור וטלפתיה11/10/151006 צפיות
אם אינכם מכירים את המצב שבו מישהו נעלם מחייכם לנצח ולא הספקתם לפתור איתו את כל מה שהיה לכם לפתור – אתם בני מזל. אם אתם שייכים לאלו שמכירים את החוויה הזאת ואת התחושות המתלוות אליה, תקשור עם נפטרים הוא הפתרון המושלם בעבורכם.

מאת: מאיר בן מרוםתקשור וטלפתיה11/10/151011 צפיות
תקשור עם מלאכים הוא אחד הסוגים העדינים והטהורים ביותר של תקשור שקיימים. הם נמצאים פה, הם חלק מהחיים שלנו – בין אם אנחנו מודעים לכך ובין אם איננו מודעים לכך, והם רוצים לעזור לנו. בשביל זה הם פה. אז מה זה בעצם ולמה כדאי להתנסות בזה? כל התשובות פה.

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה01/07/151231 צפיות
כיצד תטהרו את המרחב לפני תקשור? איזה צבעים יעזרו לכם לתקשר? איזה קריסטל כדאי להניח בחדר? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאת: מאיר בן מרוםתקשור וטלפתיה14/06/15984 צפיות
תקשור הפך בשנים האחרונות לאחד הענפים המיסטיים המובילים; כולכם מכירים אותו, רבים מכם התנסיתם בייעוץ באמצעותו וחלקכם בטוח למדו אותו בקורס וניסו לעשות זאת בעצמם. מהו בעצם תקשור? איך זה עובד ומתי נוכל להסתייע בו? ומה חשוב לדעת על אודותיו? כל הפרטים במאמר שלפניכם.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica