חפש מאמרים:
שלום אורח
19.01.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

תקשור: שאלות נפוצות על המפגש עם המדריך הרוחני

במאמרי הקודם בנושא תקשור לימדתי אתכם כיצד ליצור קשר עם המדריך. אם היתה זו לכם הפעם הראשונה בה יצרתם קשר עם המדריך הרוחני, אפשרי שיהיו לכם שאלות רבות. אנסה להתייחס לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר שתלמידים שואלים אותי במהלך הקורסים, לאחר המפגש הראשון שלהם עם המדריך. עם זאת, היות וחווית התקשור שכל אדם עובר הינה יחודית, יתכן שיהיו לכם שאלות נוספות שהתשובות עליהן לא מפורטות כאן.

האם כך באמת נראה המדריך הרוחני שלי?

המדריכים לובשים צורות שונות. לעיתים הם מופיעים כבני אדם, לעיתים כבעלי חיים, לעיתים כחוצנים או מלאכים. מה שחשוב לזכור זה שבמציאות הרוחנית אין צורות אלא רק אנרגיה. כלומר, המדריכים לא באמת נראים כבני אדם או כבעלי חיים. הן ישויות אור, ללא גוף פיסי. המראה שהם בוחרים כדי להתגלות בפנינו משקף את הדרך שהם מאמינים שאנו מבקשים לראות אותם.

קורה, לכן, שמדריך ילבש את המראה של אדם אהוב שנפטר, או אפילו של מישהו מפורסם שעדיין בין החיים. אל תפקפקו בשל כך באמיתותו של המדריך. פשוט זיכרו שהוא לובש מראה שיתאים לנו מסיבה זו או אחרת.

קורה, לכן, שמדריך גם יחליף מראה מפעם לפעם, ויופיע בצורות שונות. אנחנו נדע שהוא אותו מדריך כיוון שהוא ישדר את אותה איכות אנרגטית.

מדוע המדריך לא דיבר איתי כלל?

למרות שאנו מעלים תדרים כדי שנוכל לתקשר עם המדריכים, קורה בעיקר בתחילת הדרך שאנחנו עדיין לא מסונכרנים באופן הדרוש עם הרטט של המדריך, והוא לא מצליח לתקשר איתנו. דומה הדבר למכשיר טלפון סלולארי באזור ללא קליטה. אנו רואים את האדם המנסה להתקשר איתנו אך לא מצליחים לדבר איתו, או ששומעים אותו באופן מקוטע ולא ברור.

חשוב לזכור: רוחניות בכלל ותקשור בפרט אינם "קסם". כמו כל דבר בחיים הוא דורש תרגול. ככל שתתרגלו יותר כך תשתפר יכולת התקשור שלכם, ותתחילו לקבל מסרים שלמים יותר וברורים יותר.

מדוע המדריך לא ענה על שאלותיי?

למדריכים יש גבולות ברורים לגבי מה מותר ומה אסור להם לומר לנו, בהתאם לשלב בהתפתחותנו הרוחנית ובמגבלות הקשורות לשעורים אותם עלינו לעבור בגלגול הזה. מסיבה זו, לעיתים הם ימנעו מלתת לנו תשובות ברורות בנושא מסוים, או יאמרו במפורש שאינם יכולים לתת לנו מידע בנושא זה. כאשר נהיה מוכנים לקבל את התשובות הן יגיעו.

כיצד אדע שהתקשור לא מגיע מתוך עצמי?

גם כאשר נוצר קשר ברור עם המדריך, וניתנות תשובות לשאלות שלכם, עדיין תחושו לעיתים חוסר בטחון בנוגע למקור התשובות. תחששו אולי שאתם נתתם את התשובות לעצמכם, או שחלק אחד שלכם דיבר עם חלק אחר. החשש מובן ולגיטימי. היות וכלי העבודה שלנו הוא הדמיון, אין ביכולתנו לומר אם זה אכן תקשור או "סתם דמיון".

ברב המקרים הזמן יוכיח לכם את האמת. כל מסר אמיתי שמקבלים הוא בר בדיקה. עם הזמן, דברים שהמליץ לכם המדריך יתבררו כנכונים או לא. ככל שיצטברו העדויות המעידות על דיוק דבריהם של המדריכים שלכם כך יגבר בטחונכם שהדברים אינם פרי דמיונכם בלבד. במילים אחרות – במקום לפקפק, הניחו למציאות להוכיח לכם שהתקשור אמיתי.

האם קורה שמדריך טועה?

לא יתכן שמדריך רוחני יעביר מסר שגוי, אך אפשרי בהחלט שמתקשר קולט מסר לא נכון מתוך חוסר נסיון מספיק בתקשור. הסיבה הנפוצה ביותר לכך היא שהאגו שלנו עושה "השלמות" למסרים מקוטעים מהמדריך. כלומר, החלק המודע שלנו, המנסה להשליט סדר בעניינינו ולפתור בעיות, "אורז" את המסר המקוטע שקיבלנו בשל הפרשי תדרים, עם השלמות שנראות לו הגיוניות. במקרים כאלה המסר אמנם עשוי להראות שלם, אך לא יהיה מדויק. יהיו בו בעיקר דברים שאנחנו כבר יודעים ומעט מידע חדש. עם הזמן תלמדו לזהות את המסרים הללו. התרגול ינקה את המסרים שתקבלו מהעריכה שעושה להם האגו, והעדות לכך תהיה המרכיב הגבוה של מידע חדש שהם יכללו, שיוכיח עצמו כמדויק מאוד במבחן המציאות.

מה משמעות המתנה שקיבלתי מהמדריך?

הסמל או מתנת האור שנותן לפעמים המדריך בסיום המדיטציה (ובמקרים מסוימים גם במהלכה), הוא עוצמה רוחנית מרוכזת שאמורה לסייע לנו להגשים את הנושא עליו דיבר, או השאלה עליה שאלנו. מתנה זו היא יקרת ערך, כיוון שהיא משלימה את המידע שקיבלנו גם בחיזוק אנרגטי. יש להטמיע את המתנה בגופנו, בכל מקום שמרגיש לנו נכון. בכך היא הופכת לחלק מאיתנו, ומלווה אותנו תמיד. אם אינכם מבינים את משמעות הסמל תוכלו לשאול את המדריך מהי משמעותו, אך גם כשלא מבינים את המשמעות המתנה עדיין יעילה.

כיצד ניתן להמשיך להתפתח כמתקשר?

במאמר הקודם ניסיתי להנחות אתכם לערוך מדיטציה לצורך יצירת קשר עם המדריך הרוחני, אך אני מודע לכך שקשה לערוך מדיטציה ללא הנחייה אישית, במיוחד אם אתם חדשים בתחום הרוחני (אם כי גם בעלי נסיון מתקשים לעיתים להנחות את עצמם במדיטציה).

לאלה שהצליחו לערוך את המדיטציה הצעתי מספר תשובות לשאלות שאני יודע מנסיון שמתעוררות לעיתים קרובות. עם זאת, יתכן שהתעוררו אצלכם שאלות עליהן לא מצאתם תשובה כתובה, היות ומספר השאלות האפשריות גדול מכפי שניתן להקיף במסגרת זו.

אם הגעתם בכל זאת עד לכאן, כנראה שאתם בין אותם יחידי סגולה שנבחרו להמשיך ולהתפתח כמתקשרים, כדי להיות מסוגלים לעזור לעצמם ולאחרים בקבלת מסרים רוחניים וריפוי אנרגטי מן המדריכים הרוחניים.

את המעוניינים להמשיך ולהתפתח אני מזמין להשתתף בקורס לתקשור, שהוא קורס מובנה, המבוסס על עשרות שנים של נסיון שרכשתי באמצעות מפגש עם אלפי לקוחות ותלמידים שעברו תחת ידיי. בקורס מרחיבים ומעמיקים את ההבנה של תורת התקשור, ולומדים טכניקות ישומיות רבות, שמטרתן מפגש ועבודה עם המדריכים הרוחניים השונים. במהלך הקורס תהנו ממדיטציות מונחות, ומהאפשרות להתייעץ עם המורה לגבי הסמלים שעלו במדיטציה וכל שאלה שהתעוררה. המורה מלווה את התהליך האישי שאתם עוברים תוך כדי הקורס, ועוזר לכם לעורר את הפוטנציאל התקשורי הגלום בכם במהירות האפשרית.

מי יתן והמדריכים הרוחניים שלכם יאירו את דרככם!

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

דר´ זפרן הוא מורה רוחני ידוע, סופר רב מכר ומנחה סדרה משלו בטלויזיה. הוא מנהל את המכללה ללימודים רוחניים, המציעה קורסי תקשור, שחזור גלגולים ואימון אישי בגישה רוחנית (קואצ'ינג רוחני).

הוא נחשב מורה של מורים בקהילה האלטרנטיבית. רבים מתלמידיו עוסקים בתקשור, שחזור גלגולים ואימון רוחני כמקצוע.

ניתן ליצור עימו קשר באמצעות "המכללה ללימודים רוחניים", בטלפון 03-5660066.

מידע נוסף באתר הבית של דר' ירון זפרן

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דר' ירון זפרן

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה01/07/151327 צפיות
כיצד תטהרו את המרחב לפני תקשור? איזה צבעים יעזרו לכם לתקשר? איזה קריסטל כדאי להניח בחדר? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה03/05/151509 צפיות
כיצד יכול המלאך מיכאל לעזור לכם? מיהו המלאך כמאל? כיצד יוכלו שניהם לעזור לכם להצליח? כיצד הוא יכול להביא לנו שפע? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה25/03/152302 צפיות
מיהו המלאך צדקיאל? מה מספרת עליו הקבלה? כיצד הוא יכול להביא לנו שפע? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה01/03/151226 צפיות
מיהו המלאך גבריאל? כיצד ניתן לקבל ממנו העצמה וחוזק? כיצד יעזור לכם לאזן את הרוחניות שלכם עם דרישות המציאות? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה29/01/151527 צפיות
כיצד יוכל המלאך רפאל לרפא אתכם? מיהו המלאך חניאל, וכיצד יוכל להביא לחייכם אהבה? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה01/01/151054 צפיות
האם אפשר לתקשר עם אליהו הנביא? כיצד יש בכוחו לעזור לכם? ואיך מתקשרים עם המלאך אוריאל? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה01/12/14938 צפיות
האם אפשר לקבל תשובות לשאלות בחלום? כיצד מתקשרים בזמן שינה? איך מקבלים מסרים בחיי היומיום? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאמרים נוספים בנושא תקשור וטלפתיה

מאת: רוני הכהןתקשור וטלפתיה14/08/19827 צפיות
שיחה עם מתקשרת מהימנה בהחלט יכולה להעניק לאנשים רבים את הכלים לנוע אל דרך חדשה

מאת: רוני הכהןתקשור וטלפתיה08/11/151935 צפיות
זה שאנחנו לא רואים מלבד מה שמונח אל מול עינינו אין זה אומר כי לא קיים דבר מעבר לכך. כל אלה אשר מחפשים אחר טיעונים מדעיים לכך שזה בלתי אפשרי שמתקיים עולם מטא-פיזי מעבר למה שאנו חשים ורואים יכולים להסתפק בעובדה כי המדע למרות כל מה שהוא חושף נמצא עדיין בחיתוליו בעוד שכל העולם הרוחני מתקיים כבר מאז שהאדם נמצא על פני האדמה ובכל תרבות ישנו אלמנט רוחני ואיש דת רוחני שהינו בעל יכולות תקשור עם עולם זה.

מאת: מאיר בן מרוםתקשור וטלפתיה11/10/151192 צפיות
תקשור עם נשמות, או תקשור עם נפטרים, הוא אחד התחומים בעולם התקשור שהיה קיים מאז ומתמיד, ואף על פי כן – רק בשנים האחרונות מדברים עליו שוב בגלוי, חזרו לעסוק בו ממקום שונה מעט מזה שהיה, וכן – הוא אחת החוויות המומלצות ביותר ומשנות החיים ביותר שתוכלו להעניק לעצמכם.

מאת: מאיר בן מרוםתקשור וטלפתיה11/10/151087 צפיות
אם אינכם מכירים את המצב שבו מישהו נעלם מחייכם לנצח ולא הספקתם לפתור איתו את כל מה שהיה לכם לפתור – אתם בני מזל. אם אתם שייכים לאלו שמכירים את החוויה הזאת ואת התחושות המתלוות אליה, תקשור עם נפטרים הוא הפתרון המושלם בעבורכם.

מאת: מאיר בן מרוםתקשור וטלפתיה11/10/151108 צפיות
תקשור עם מלאכים הוא אחד הסוגים העדינים והטהורים ביותר של תקשור שקיימים. הם נמצאים פה, הם חלק מהחיים שלנו – בין אם אנחנו מודעים לכך ובין אם איננו מודעים לכך, והם רוצים לעזור לנו. בשביל זה הם פה. אז מה זה בעצם ולמה כדאי להתנסות בזה? כל התשובות פה.

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה01/07/151327 צפיות
כיצד תטהרו את המרחב לפני תקשור? איזה צבעים יעזרו לכם לתקשר? איזה קריסטל כדאי להניח בחדר? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאת: מאיר בן מרוםתקשור וטלפתיה14/06/151065 צפיות
תקשור הפך בשנים האחרונות לאחד הענפים המיסטיים המובילים; כולכם מכירים אותו, רבים מכם התנסיתם בייעוץ באמצעותו וחלקכם בטוח למדו אותו בקורס וניסו לעשות זאת בעצמם. מהו בעצם תקשור? איך זה עובד ומתי נוכל להסתייע בו? ומה חשוב לדעת על אודותיו? כל הפרטים במאמר שלפניכם.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica