חפש מאמרים:
שלום אורח
19.01.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מה נדרש כדי לתקשר?

הסיפור האישי שלי

בדומה לרוב האנשים שאני מכיר, גם אני עברתי חינוך לחשיבה רציונלית. הורי לא היו אנשים בעלי מודעות מיוחדת לתחום הרוחני, אך למזלי, כשהעניין שלי בנושא התעורר במלוא העוצמה סביב גיל שלוש-עשרה, הם היו פתוחים מספיק בכדי לאפשר לי לפתח את התחום הזה ואף סייעו בידי. בחיפוש אחר תשובות לשאלות קיומיות, למדתי בלהט רב טכניקות לייעוץ רוחני שהיו מקובלות אז – אסטרולוגיה, נומרולוגיה, קריאת כף יד, קלפי טארוט, משקעי קפה...

היות שטיילתי בעולם זכיתי להכיר שיטות רוחניות רבות. חלקן היו עתיקות או אזוטריות במיוחד, כמו שימוש בלהבות של נר, חלוקי נחל, קוביות מיוחדות, עצמות וצדפים, עשן של מדורה, עננים בשמיים, מעוף ציפורים, אורים ותומים, סוגי קלפים שונים, ועוד כהנה וכהנה.

תירגלתי את השיטות שלמדתי על ידי יישומן על כל מי שרק היה מוכן – בלי לבקש תשלום. לא ראיתי את עצמי כאדם בעל יכולות על-חושיות או יכולת תקשור, אך התרגול הרב איפשר ליכולות הללו להתעורר ולהתפתח במהירות.

בגיל צעיר מאוד, שש-עשרה, כבר עסקתי בייעוץ רוחני – כך קראו אז לתקשור – באופן מקצועי. העיתונים הכתירו אותי בתואר "ילד פלא", והמונים פקדו אותי בבית הורי. ולמרות שכיום כבר איני עוסק בתקשור פרטני, ממשיכים לקוחות מרוצים מן העבר להתקשר ולספר סיפורי נפלאות על הדברים המדויקים ששמעו ממני ושהתגשמו אחד לאחד, אפילו שנים אחר כך! גם המזכירות שלי, למרות שכבר התרגלו לשמוע סיפורים מעין אלה, תמיד מוקסמות מחדש כשמתקשר עוד לקוח עבר מרוצה ומספר את סיפורו.

זכיתי לגלות מתוך ניסיוני האישי שניתן לפתח יכולות תקשור, גם מבלי לייחס לעצמי יכולות על-חושיות מולדות. על כן, החזון שלי היה להפיץ את המסר שכל אחד יכול וללמד אנשים אחרים לתקשר! לשם כך הקמתי, עם סיום לימודי הדוקטורט שלי, את 'המכללה ללימודים רוחניים', שהפכה לבית-הספר המוביל ללימוד תקשור ולהכשרת מתקשרים. במסגרת הקורסים לתקשור המוצעים במכללה, אני זוכה לחזות בכל יום מחדש בפלא שבו שני תלמידים יושבים זה מול זה, ומסוגלים ליישם טכניקות תקשור שלמדו כדי לראות פרטים מדויקים איש על חיי רעהו – מבלי שהכירו לפני כן. אכן, תקשור הינו יכולת נרכשת!

מה דרוש כדי לתקשר?

אם כל אדם יכול לתקשר, כיצד זה שישנם מתקשרים שרלטנים? השרלטנים הם אנשים שלא זכו ליכולת תקשור מולדת, אך גם לא למדו לתקשר באופן ממשי, ולא טרחו להקדיש את הזמן הדרוש על מנת לתרגל את מיומנויות התקשור שלהם באופן מספק בכדי להציע את כישוריהם לקהל הרחב, ועוד בתשלום. על מנת שאדם יוכל להציע את עצמו לקהל הרחב כמתקשר, עליו לרכוש מספיק ידע וניסיון. קריאת ספר בלבד אינה הכשרה מספקת, וגם לא הסְמכוֹת קיקיוניות בסגנון "בא אלי רב בחלום ונתן לי את היכולת לתקשר". תקשור, כמו כל מיומנות אחרת, דורש השקעה של זמן ואנרגיה בכדי להפוך ליכולת מפותחת מספיק על מנת לעסוק בה באופן מקצועי.

עם זאת, לאחר שהמיומנות נרכשה ותורגלה באופן מספק, הכלי שבו תזכו יהיה יקר ערך וישמש אתכם באופן ממשי יותר מכל כישרון אחר. אדם המצוי בקשר הדוק עם המדריכים הרוחניים שלו זוכה לעזרה רוחנית בכל היבט של חייו – המתקשר מודע לשיעורים שלשמם בא לעולם, וכיצד עליו לממש אותם. הוא יודע את ייעודו בעולם וזוכה לעזרת המדריכים בקידום אותו ייעוד. הוא מוזמן להתייעץ עם המדריכים בכל עניין, יומיומי ורוחני כאחד, ולזכות בהדרכה והנחיה מדויקות לגבי אופן הפעולה הנכון. קל לו לקבל החלטות נכונות. בכל תחום שבו הוא עוסק הוא זוכה לעזרת המדריכים, להשראתם ולעוצמתם. לדוגמה, אם הוא עוסק בריפוי, מדריך הרפואה שלו יוכל לתעל דרכו אנרגיית ריפוי. אם הוא עוסק באמנות, מדריך ההשראה שלו ייצור דרכו יצירות מופת. אם הוא מלמד, מדריך ההוראה שלו יעביר דרכו מידע הנמצא מעבר לתחום ידיעותיו.

מאמר זה הוא הזמנה עבורכם לגלות את יכולת התקשור של עצמכם. אני מזמין אתכם לגלות את העולם המופלא של התקשור דרך לימוד והתנסות. כל מה שדרוש לכם הוא רצון אמיתי, כנות פנימית, ומרחב שקט לתרגול.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

דר´ זפרן הוא מורה רוחני ידוע, סופר רב מכר ומנחה סדרה משלו בטלויזיה. הוא מנהל את המכללה ללימודים רוחניים, המציעה קורסי תקשור, שחזור גלגולים ואימון אישי בגישה רוחנית (קואצ'ינג רוחני).

הוא נחשב מורה של מורים בקהילה האלטרנטיבית. רבים מתלמידיו עוסקים בתקשור, שחזור גלגולים ואימון רוחני כמקצוע.

ניתן ליצור עימו קשר באמצעות "המכללה ללימודים רוחניים", בטלפון 03-5660066.

מידע נוסף באתר הבית של דר' ירון זפרן

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דר' ירון זפרן

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה01/07/151327 צפיות
כיצד תטהרו את המרחב לפני תקשור? איזה צבעים יעזרו לכם לתקשר? איזה קריסטל כדאי להניח בחדר? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה03/05/151509 צפיות
כיצד יכול המלאך מיכאל לעזור לכם? מיהו המלאך כמאל? כיצד יוכלו שניהם לעזור לכם להצליח? כיצד הוא יכול להביא לנו שפע? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה25/03/152302 צפיות
מיהו המלאך צדקיאל? מה מספרת עליו הקבלה? כיצד הוא יכול להביא לנו שפע? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה01/03/151226 צפיות
מיהו המלאך גבריאל? כיצד ניתן לקבל ממנו העצמה וחוזק? כיצד יעזור לכם לאזן את הרוחניות שלכם עם דרישות המציאות? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה29/01/151527 צפיות
כיצד יוכל המלאך רפאל לרפא אתכם? מיהו המלאך חניאל, וכיצד יוכל להביא לחייכם אהבה? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה01/01/151054 צפיות
האם אפשר לתקשר עם אליהו הנביא? כיצד יש בכוחו לעזור לכם? ואיך מתקשרים עם המלאך אוריאל? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה01/12/14938 צפיות
האם אפשר לקבל תשובות לשאלות בחלום? כיצד מתקשרים בזמן שינה? איך מקבלים מסרים בחיי היומיום? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאמרים נוספים בנושא תקשור וטלפתיה

מאת: רוני הכהןתקשור וטלפתיה14/08/19827 צפיות
שיחה עם מתקשרת מהימנה בהחלט יכולה להעניק לאנשים רבים את הכלים לנוע אל דרך חדשה

מאת: רוני הכהןתקשור וטלפתיה08/11/151935 צפיות
זה שאנחנו לא רואים מלבד מה שמונח אל מול עינינו אין זה אומר כי לא קיים דבר מעבר לכך. כל אלה אשר מחפשים אחר טיעונים מדעיים לכך שזה בלתי אפשרי שמתקיים עולם מטא-פיזי מעבר למה שאנו חשים ורואים יכולים להסתפק בעובדה כי המדע למרות כל מה שהוא חושף נמצא עדיין בחיתוליו בעוד שכל העולם הרוחני מתקיים כבר מאז שהאדם נמצא על פני האדמה ובכל תרבות ישנו אלמנט רוחני ואיש דת רוחני שהינו בעל יכולות תקשור עם עולם זה.

מאת: מאיר בן מרוםתקשור וטלפתיה11/10/151192 צפיות
תקשור עם נשמות, או תקשור עם נפטרים, הוא אחד התחומים בעולם התקשור שהיה קיים מאז ומתמיד, ואף על פי כן – רק בשנים האחרונות מדברים עליו שוב בגלוי, חזרו לעסוק בו ממקום שונה מעט מזה שהיה, וכן – הוא אחת החוויות המומלצות ביותר ומשנות החיים ביותר שתוכלו להעניק לעצמכם.

מאת: מאיר בן מרוםתקשור וטלפתיה11/10/151087 צפיות
אם אינכם מכירים את המצב שבו מישהו נעלם מחייכם לנצח ולא הספקתם לפתור איתו את כל מה שהיה לכם לפתור – אתם בני מזל. אם אתם שייכים לאלו שמכירים את החוויה הזאת ואת התחושות המתלוות אליה, תקשור עם נפטרים הוא הפתרון המושלם בעבורכם.

מאת: מאיר בן מרוםתקשור וטלפתיה11/10/151108 צפיות
תקשור עם מלאכים הוא אחד הסוגים העדינים והטהורים ביותר של תקשור שקיימים. הם נמצאים פה, הם חלק מהחיים שלנו – בין אם אנחנו מודעים לכך ובין אם איננו מודעים לכך, והם רוצים לעזור לנו. בשביל זה הם פה. אז מה זה בעצם ולמה כדאי להתנסות בזה? כל התשובות פה.

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה01/07/151327 צפיות
כיצד תטהרו את המרחב לפני תקשור? איזה צבעים יעזרו לכם לתקשר? איזה קריסטל כדאי להניח בחדר? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאת: מאיר בן מרוםתקשור וטלפתיה14/06/151065 צפיות
תקשור הפך בשנים האחרונות לאחד הענפים המיסטיים המובילים; כולכם מכירים אותו, רבים מכם התנסיתם בייעוץ באמצעותו וחלקכם בטוח למדו אותו בקורס וניסו לעשות זאת בעצמם. מהו בעצם תקשור? איך זה עובד ומתי נוכל להסתייע בו? ומה חשוב לדעת על אודותיו? כל הפרטים במאמר שלפניכם.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica