חפש מאמרים:
שלום אורח
19.09.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

המדריכים הרוחניים ותפקידם בתקשור

מבין הישויות הרוחניות השונות ישנן מספר ישויות המשמעותיות באופן אישי לכל אדם ואדם. אלו הם המדריכים הרוחניים. תפקידם של המדריכים הרוחניים הוא להנחות אותנו במהלך חיינו ולוודא שנוציא לפועל את הבחירות שעשינו לפני שנולדנו. כלומר – שנממש את הקארמה שלנו.

מהי קארמה?

קארמה היא מילה מסנסקריט (שפה הודית עתיקה) שמשמעותה "פעולה". מהות הקארמה היא לימוד והתפתחות דרך כר ההתנסויות הרחב שמספק הרובד הפיזי, על מגבלותיו ואתגריו.

לכל אדם יש שיעורים שאותם עליו ללמוד במהלך חייו. את השיעורים הללו אנו בוחרים בעצמנו לפני הלידה, בסיוע "מועצת הקארמה".

בשער השביעי של ספר זה, שבו אדון בנושא גלגול נשמות, תחום ההולך יד ביד עם תקשור, ארחיב את ההסבר על משמעות הקארמה ובחירת השיעורים.

מיהם המדריכים?

המדריכים הרוחניים שלנו הם ישויות רוחניות אשר מלוות אותנו לאורך חיינו במימד הפיזי, ועוזרות לנו ללמוד את השיעורים שבחרנו ללמוד. המדריכים יכולים להיות ישויות מכל סוג – אנושיות, חוצניות או מלאכיות, אך בכל המקרים דרגת ההתפתחות שלהם גבוהה משלנו. תפקידם הוא להפגיש אותנו עם האנשים שנועדנו לפגוש כדי ללמוד שיעורים מסוימים, ולגרום לנו להגיע אל המקומות שאליהם אנו אמורים להגיע בכדי ללמוד שיעורים אחרים.

בחלק מהמקרים מדובר בשיעורים קשים. אין זה אומר, כמובן, שהמדריכים שלנו פועלים כדי להזיק לנו, אלא שהם ממלאים את תפקידם כראוי ומסייעים לנו בלימוד ובהתפתחות שלנו, שהם מטרות קיומנו הפיזי. אנשים שלא למדו במהלך חייהם את שהיו אמורים ללמוד, ייאלצו לחזור לגלגול פיזי נוסף שבו יתמודדו שוב עם אותם שיעורים. כך ימשיכו עד שהשיעורים ייעשו כהלכה.

כיצד פועלים המדריכים?

הדרך שבה מביאים אותנו המדריכים אל המקומות, האנשים והבחירות דרכם נלמד את השיעורים שלנו היא באמצעות התערבות בתהליכי החשיבה שלנו. פעמים רבות נדמה לנו שהחשק שתוקף אותנו לעשות משהו או לנסוע למקום כלשהו נובע מהרצון החופשי האישי שלנו, כשבעצם מדובר בהתערבות של המדריכים המבקשים להעביר אותנו שיעור מסוים.

לדוגמה, אחת מתלמידותי סיפרה שאת בעלה הכירה בכפר נידח במזרח הרחוק, שעליו נודע לה לראשונה מלוח שנה שראתה "במקרה" על שולחן של חברתה לעבודה. בלוח השנה היו תמונות רבות של מקומות יפהפיים במזרח, אך דווקא המקום המסוים הזה שבה את ליבה. גם בעלה הגיע לשם "במקרה", כאשר פגש חברי ילדות במהלך טיול שלו בדרום אמריקה והם הציעו לו לשנות את היעד שבחר ולהמשיך איתם למזרח... במהלך מדיטציה שעשינו בקורס לבירור הייעוד הרוחני שלנו, הסתבר שמה שנראה כצירוף מקרים היה בעצם התערבות של המדריכים של שניהם, שרצו להפגיש אותם על מנת לוודא שיסגרו מעגלים חשובים שהם "סוחבים" מהגלגול הקודם שלהם.

כמה מדריכים יש לנו?

תקשור מלמד אותנו שלכל אדם יש מדריך אחד ראשי, ומספר – לעיתים גדול – של מדריכים משניים. המדריך הראשי מלווה אותנו לאורך כל חיינו. הוא האפוטרופוס הרוחני שלנו והמוציא לפועל של הקארמה שלנו. הוא אינו מתחלף במהלך חיינו, ולעיתים מלווה אותנו אף מספר גלגולים ברצף.

המדריכים המשניים הם מדריכים שתפקידם לעזור לנו לרכוש ידע או מיומנות ספציפית בתחום התמחותם האישי. כך, לכל אמן יש "מדריך השראה", לכל מרפא "מדריך רפואה" וכן הלאה. רוב המדריכים שלנו מזוהים עם שיעור ספציפי שבחרנו לעבור. לדוגמה, אם אחד השיעורים שאותם בחרנו לעבור בחיים כרוך בלימוד ענווה, יהיה לנו קרוב לוודאי "מדריך ענווה", שהוא עצמו נשמה של אדם שהתמודד עם שיעור כזה בהיותו בגוף פיזי. כעת, משהשלים את השיעור האישי שלו, הוא יכול ללוות אותנו בתהליך שאנו עוברים.

הליווי שנותן לנו המדריך הוא חלק מהמשך ההתפתחות הרוחנית של המדריך עצמו, שממשיך ללמוד ולהתפתח במימד הרוחני באמצעות העזרה שהוא מספק לנו בהתפתחות שלנו.

בעוד שהמדריך הראשי אינו משתנה, המדריכים המשניים עשויים להיכנס ולצאת מחיינו במהלך הגלגול, כשכל אחד מלווה אותנו למשך הזמן הנחוץ לנו ללימוד השיעור. פרק זמן זה יכול להימשך החל מרגעים אחדים ועד לחיים שלמים...

במקרים מסוימים מלוות אותנו ישויות המבקשות לעזור לנו כתמורה לעזרה שהענקנו להן בגלגול קודם. למעשה, הן מבקשות לסגור איתנו מעגל קארמתי על ידי ליווי ועזרה מן המימד הרוחני. אני זוכר מקרה אחד מיוחד שעליו סיפרה תלמידה שלי. במהלך נהיגה לילית ארוכה היא נרדמה לרגע, והתעוררה כשמישהו בלתי נראה סובב את ההגה בחדות בחזרה אל הכביש שנייה לפני שהתנגשה בעץ! היות שהתלמידה השתתפה בקורס תקשור, הצעתי לה שנברר ביחד מי זה היה. הסתבר שזה היה מדריך אשר בא "לסגור מעגל" – הוא גמל לה על גלגול קודם שבו היא היתה רופאה, והוא היה חולה שהיא הצילה!

על המחבר: דר´ זפרן הוא מורה רוחני ידוע, סופר רב מכר ומנחה סדרה משלו בטלויזיה. הוא מנהל את המכללה ללימודים רוחניים, המציעה קורסי תקשור, שחזור גלגולים ואימון אישי בגישה רוחנית (קואצ'ינג רוחני).

הוא נחשב מורה של מורים בקהילה האלטרנטיבית. רבים מתלמידיו עוסקים בתקשור, שחזור גלגולים ואימון רוחני כמקצוע.

ניתן ליצור עימו קשר באמצעות "המכללה ללימודים רוחניים", בטלפון 03-5660066, וכן באתר הבית שלו באינטרנט www.zafran.co.il

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

דר´ זפרן הוא מורה רוחני ידוע, סופר רב מכר ומנחה סדרה משלו בטלויזיה. הוא מנהל את המכללה ללימודים רוחניים, המציעה קורסי תקשור, שחזור גלגולים ואימון אישי בגישה רוחנית (קואצ'ינג רוחני).

הוא נחשב מורה של מורים בקהילה האלטרנטיבית. רבים מתלמידיו עוסקים בתקשור, שחזור גלגולים ואימון רוחני כמקצוע.

ניתן ליצור עימו קשר באמצעות "המכללה ללימודים רוחניים", בטלפון 03-5660066.

מידע נוסף באתר הבית של דר' ירון זפרן

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דר' ירון זפרן

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה01/07/151231 צפיות
כיצד תטהרו את המרחב לפני תקשור? איזה צבעים יעזרו לכם לתקשר? איזה קריסטל כדאי להניח בחדר? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה03/05/151418 צפיות
כיצד יכול המלאך מיכאל לעזור לכם? מיהו המלאך כמאל? כיצד יוכלו שניהם לעזור לכם להצליח? כיצד הוא יכול להביא לנו שפע? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה25/03/152195 צפיות
מיהו המלאך צדקיאל? מה מספרת עליו הקבלה? כיצד הוא יכול להביא לנו שפע? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה01/03/151132 צפיות
מיהו המלאך גבריאל? כיצד ניתן לקבל ממנו העצמה וחוזק? כיצד יעזור לכם לאזן את הרוחניות שלכם עם דרישות המציאות? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה29/01/151487 צפיות
כיצד יוכל המלאך רפאל לרפא אתכם? מיהו המלאך חניאל, וכיצד יוכל להביא לחייכם אהבה? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה01/01/15990 צפיות
האם אפשר לתקשר עם אליהו הנביא? כיצד יש בכוחו לעזור לכם? ואיך מתקשרים עם המלאך אוריאל? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה01/12/14901 צפיות
האם אפשר לקבל תשובות לשאלות בחלום? כיצד מתקשרים בזמן שינה? איך מקבלים מסרים בחיי היומיום? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאמרים נוספים בנושא תקשור וטלפתיה

מאת: רוני הכהןתקשור וטלפתיה14/08/19732 צפיות
שיחה עם מתקשרת מהימנה בהחלט יכולה להעניק לאנשים רבים את הכלים לנוע אל דרך חדשה

מאת: רוני הכהןתקשור וטלפתיה08/11/151849 צפיות
זה שאנחנו לא רואים מלבד מה שמונח אל מול עינינו אין זה אומר כי לא קיים דבר מעבר לכך. כל אלה אשר מחפשים אחר טיעונים מדעיים לכך שזה בלתי אפשרי שמתקיים עולם מטא-פיזי מעבר למה שאנו חשים ורואים יכולים להסתפק בעובדה כי המדע למרות כל מה שהוא חושף נמצא עדיין בחיתוליו בעוד שכל העולם הרוחני מתקיים כבר מאז שהאדם נמצא על פני האדמה ובכל תרבות ישנו אלמנט רוחני ואיש דת רוחני שהינו בעל יכולות תקשור עם עולם זה.

מאת: מאיר בן מרוםתקשור וטלפתיה11/10/151104 צפיות
תקשור עם נשמות, או תקשור עם נפטרים, הוא אחד התחומים בעולם התקשור שהיה קיים מאז ומתמיד, ואף על פי כן – רק בשנים האחרונות מדברים עליו שוב בגלוי, חזרו לעסוק בו ממקום שונה מעט מזה שהיה, וכן – הוא אחת החוויות המומלצות ביותר ומשנות החיים ביותר שתוכלו להעניק לעצמכם.

מאת: מאיר בן מרוםתקשור וטלפתיה11/10/151006 צפיות
אם אינכם מכירים את המצב שבו מישהו נעלם מחייכם לנצח ולא הספקתם לפתור איתו את כל מה שהיה לכם לפתור – אתם בני מזל. אם אתם שייכים לאלו שמכירים את החוויה הזאת ואת התחושות המתלוות אליה, תקשור עם נפטרים הוא הפתרון המושלם בעבורכם.

מאת: מאיר בן מרוםתקשור וטלפתיה11/10/151011 צפיות
תקשור עם מלאכים הוא אחד הסוגים העדינים והטהורים ביותר של תקשור שקיימים. הם נמצאים פה, הם חלק מהחיים שלנו – בין אם אנחנו מודעים לכך ובין אם איננו מודעים לכך, והם רוצים לעזור לנו. בשביל זה הם פה. אז מה זה בעצם ולמה כדאי להתנסות בזה? כל התשובות פה.

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה01/07/151231 צפיות
כיצד תטהרו את המרחב לפני תקשור? איזה צבעים יעזרו לכם לתקשר? איזה קריסטל כדאי להניח בחדר? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאת: מאיר בן מרוםתקשור וטלפתיה14/06/15984 צפיות
תקשור הפך בשנים האחרונות לאחד הענפים המיסטיים המובילים; כולכם מכירים אותו, רבים מכם התנסיתם בייעוץ באמצעותו וחלקכם בטוח למדו אותו בקורס וניסו לעשות זאת בעצמם. מהו בעצם תקשור? איך זה עובד ומתי נוכל להסתייע בו? ומה חשוב לדעת על אודותיו? כל הפרטים במאמר שלפניכם.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica