חפש מאמרים:
שלום אורח
19.01.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

כיצד עורכים תקשור באמצעות תצלום?

תרגיל התקשור שאלמד כאן היום מאפשר לנו לקבל מידע אנשים אחרים, דרך קריאת חפצים ותמונות שלהם.

השיטה שנתנסה בה נקראת סייקומטרי (Psychometry). שיטה זו מאפשרת לנו לקבל מידע אודות אנשים אחרים באמצעות הערוצים השונים של תפיסה על-חושית. המידע המתקבל על האנשים מגיע מן המדריכים שלנו. עם זאת, עיקר העניין שלנו בתרגול זה הוא המידע עצמו ולא המקור שלו, ולכן שיטה זו מתאימה לצורך תרגול ראשוני.

בסיס השיטה פשוט למדי - אוחזים בכף ידו של אדם שאינכם מכירים, ונותנים לתחושות לעלות. את התחושות מתרגמת יכולת התקשור המתפתחת שלנו למידע מילולי על אישיותו וחייו של אותו אדם.

כמובן שהיישום מורכב יותר מכפי שזה נשמע, כיוון שהשיטה דורשת מאיתנו להיות רגישים וקשובים מאוד למידע שמקורו בתת-המודע. דבר זה דורש בשלב ראשון להשקיט את המיינד.

הימנעו מ"קריאה קרה"

הנטייה הראשונית של רוב האנשים היא לנתח את האדם שלפניהם בכלים היומיומיים המוכרים להם, היות שעליהם הם סומכים יותר בשלב זה. לדוגמה, הם ינסו להחליט האם האדם היושב לפניהם נראה להם אדם שמח או עצוב, ידידותי או מרוחק, ממולח או תמים, וכולי. דרך זו לשפוט אדם, שלא באמצעות הפעלת החוש השישי, נקראת "קריאה קרה". למעשה, דרך זו "לקרוא" אדם אחר דורשת מאיתנו הפעלה של חשיבה לוגית, מה שמרחיק אותנו במיוחד מהקשבה לאינטואיציה, הדורשת שימוש בחלקים אחרים של המיינד.

לפני הכול - יש לבחור מתנדב. חשוב לא לבחור מישהו שמכירים, כיוון שעליו יש לכם מספיק מידע קיים, מה שעלול להקשות על היפתחות למידע חדש שמקורו אינטואיטיבי. בקורסים הדבר קל למדי, שם יש לנו "מאגר" של מתנדבים. מה שתוכלו לעשות הוא לבקש ממישהו שאתם מכירים להפגיש אתכם עם חבר או מכר שלו, שאינכם מכירים עדיין. הרבה אנשים ישמחו לקבל "קריאה" בחינם...

איך עורכים קריאה סייקומטרית

כשאתם ישובים מול המתנדב שלכם, ערכו הרפיה, הגנות ופתיחה של העין השלישית (ראו מאמרים קודמים שלי בנושא תקשור ).

אחר כך אחזו בעדינות את כף ידו של מי שמולכם. הסבירו לו שאינכם מתכוונים לערוך לו "קריאת כף יד", אלא רק לחוש את האנרגיה שלו דרך כף ידו. גם מגע בכתפו או בראשו, למשל, יכולים להתאים, אך זה נוח פחות.

עצמו את עיניכם על מנת שתוכלו להתרכז. נקו את ראשכם ממחשבות ותנו לכל תחושה העולה בכם לקבל ביטוי מילולי. הגידו כל דבר שאתם חשים אודות האדם שמולכם. ייתכן שתקבלו תחושות על אישיותו, על יחסיו עם אנשים הקרובים לו, על אירועים שקרו בעברו, על לבטיו בהווה וכך הלאה. אמרו בקול את מה שאתם חשים, אך בקשו ממנו מראש לא להגיב לדבריכם תוך כדי התהליך. יש לבקש את תגובתו רק בסוף התהליך, בכדי לא להוציא אתכם ממצב התודעה שבו אתם נמצאים, ולעודד את האינטואיציה שלכם לעבוד (ולא את החלק האנליטי). אפשרי לבקש ממנו שירשום את מה שאתם אומרים.

המידע עצמו יכול להגיע אל המיינד שלכם כמחשבות, תמונות מנטליות (סטטיות או דינמיות), תחושות רגשיות או גופניות, ואפילו באמצעות מסר שתשמעו.

נתחו את המידע שקיבלתם

עם סיום קבלת הרשמים, תוכלו לפקוח עיניים ולנהל עם המתנדב שלכם שיחה על הדברים שהעליתם. בקשו ממנו משוב מפורט על כל דבר ודבר שאמרתם, על מנת להבין מה מתוך זה היה נכון ומה לא. מתרגלים מנוסים יכולים להגיע לרמת דיוק גבוהה למדי, של כ-90 אחוזים ויותר. עם זאת, ישנן תמיד טעויות הנובעות מעיבודים אישיים שונים שעובר המידע. לדוגמה, אפשר שתחושו אצל מתנדב מסוים שהוא עבר גירושין, ויעלו בכם תחושות של כעס. בשיחה שאחרי הקריאה ייתכן שהאדם יודה שהוא אכן התגרש, אבל הוא אינו כועס, כי הפרידה נעשתה ברוח טובה. הסיבה שחשתם כעס נובעת, אולי, מכך שאתם עצמכם עברתם גירושים המלווים בכעס, או שמישהו קרוב לכם עובר חוויה כזו בתקופה שבה אתם עורכים את הקריאה.

תופעה זו נקראת בפסיכולוגיה "השלכה" ובגישות רוחניות "מעורבות של האגו", והיא נפוצה מאוד. צבירת ניסיון על ידי תרגול, בשילוב עם פיתוח רגישות גבוהה ומודעות עצמית להשלכות שלכם, יקטינו באופן משמעותי את מקרי ההשלכה, ויאפשרו לכם לנהל קריאות מדויקות ואובייקטיביות יותר ויותר.

קריאה של חפצים אישיים ותמונות

ישנן טכניקות נוספות של סייקומטרי, המיועדות למתקדמים. לדוגמה, בקורסי תקשור המתנהלים במכללה, אני מלמד שיטה של קריאת חפצים אישיים של אנשים. חפצים נושאים את האנרגיה של בעליהם, מתוקף הקרבה הפיזית שהיתה ביניהם, ולכן הם משמשים כלי מצוין לקריאה סייקומטרית. ככל שהחפץ היה ברשותו של אדם זמן ארוך יותר, ובמיוחד במגע פיזי עם העור, כך הוא יתאים יותר למטרה זו. לכן, משתמשים בעיקר בשעונים ובתכשיטים. שיטה זו נוחה כיוון שאינה דורשת את נוכחותו של האדם שקוראים אותו, ויכולה לשמש גם לקריאה עבור מישהו שכבר נפטר, או לאיתור נעדרים.

שיטה אחרת שאני מלמד היא קריאה של תמונות. התמונות לא נושאות את האנרגיה "הפיזית" של האדם, כיוון שהן לא היו במגע פיזי עימו, אלא משמשות כמייצגות שלו. מתקשר מנוסה יכול להשתמש בתמונה לקריאה סייקומטרית על מנת להתחבר לרטט של אותו אדם ממרחק, כאשר התמונה משמשת כחפץ מקשר. ישנם מספר עקרונות לבחירת התמונה המתאימה לקריאה. בין השאר, חשוב שתהיה עדכנית ושתציג את פניו של האדם, ובמיוחד את עיניו, בצורה ברורה.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

דר´ זפרן הוא מורה רוחני ידוע, סופר רב מכר ומנחה סדרה משלו בטלויזיה. הוא מנהל את המכללה ללימודים רוחניים, המציעה קורסי תקשור, שחזור גלגולים ואימון אישי בגישה רוחנית (קואצ'ינג רוחני).

הוא נחשב מורה של מורים בקהילה האלטרנטיבית. רבים מתלמידיו עוסקים בתקשור, שחזור גלגולים ואימון רוחני כמקצוע.

ניתן ליצור עימו קשר באמצעות "המכללה ללימודים רוחניים", בטלפון 03-5660066.

מידע נוסף באתר הבית של דר' ירון זפרן

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דר' ירון זפרן

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה01/07/151327 צפיות
כיצד תטהרו את המרחב לפני תקשור? איזה צבעים יעזרו לכם לתקשר? איזה קריסטל כדאי להניח בחדר? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה03/05/151509 צפיות
כיצד יכול המלאך מיכאל לעזור לכם? מיהו המלאך כמאל? כיצד יוכלו שניהם לעזור לכם להצליח? כיצד הוא יכול להביא לנו שפע? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה25/03/152302 צפיות
מיהו המלאך צדקיאל? מה מספרת עליו הקבלה? כיצד הוא יכול להביא לנו שפע? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה01/03/151226 צפיות
מיהו המלאך גבריאל? כיצד ניתן לקבל ממנו העצמה וחוזק? כיצד יעזור לכם לאזן את הרוחניות שלכם עם דרישות המציאות? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה29/01/151527 צפיות
כיצד יוכל המלאך רפאל לרפא אתכם? מיהו המלאך חניאל, וכיצד יוכל להביא לחייכם אהבה? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה01/01/151054 צפיות
האם אפשר לתקשר עם אליהו הנביא? כיצד יש בכוחו לעזור לכם? ואיך מתקשרים עם המלאך אוריאל? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה01/12/14938 צפיות
האם אפשר לקבל תשובות לשאלות בחלום? כיצד מתקשרים בזמן שינה? איך מקבלים מסרים בחיי היומיום? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאמרים נוספים בנושא תקשור וטלפתיה

מאת: רוני הכהןתקשור וטלפתיה14/08/19827 צפיות
שיחה עם מתקשרת מהימנה בהחלט יכולה להעניק לאנשים רבים את הכלים לנוע אל דרך חדשה

מאת: רוני הכהןתקשור וטלפתיה08/11/151935 צפיות
זה שאנחנו לא רואים מלבד מה שמונח אל מול עינינו אין זה אומר כי לא קיים דבר מעבר לכך. כל אלה אשר מחפשים אחר טיעונים מדעיים לכך שזה בלתי אפשרי שמתקיים עולם מטא-פיזי מעבר למה שאנו חשים ורואים יכולים להסתפק בעובדה כי המדע למרות כל מה שהוא חושף נמצא עדיין בחיתוליו בעוד שכל העולם הרוחני מתקיים כבר מאז שהאדם נמצא על פני האדמה ובכל תרבות ישנו אלמנט רוחני ואיש דת רוחני שהינו בעל יכולות תקשור עם עולם זה.

מאת: מאיר בן מרוםתקשור וטלפתיה11/10/151192 צפיות
תקשור עם נשמות, או תקשור עם נפטרים, הוא אחד התחומים בעולם התקשור שהיה קיים מאז ומתמיד, ואף על פי כן – רק בשנים האחרונות מדברים עליו שוב בגלוי, חזרו לעסוק בו ממקום שונה מעט מזה שהיה, וכן – הוא אחת החוויות המומלצות ביותר ומשנות החיים ביותר שתוכלו להעניק לעצמכם.

מאת: מאיר בן מרוםתקשור וטלפתיה11/10/151087 צפיות
אם אינכם מכירים את המצב שבו מישהו נעלם מחייכם לנצח ולא הספקתם לפתור איתו את כל מה שהיה לכם לפתור – אתם בני מזל. אם אתם שייכים לאלו שמכירים את החוויה הזאת ואת התחושות המתלוות אליה, תקשור עם נפטרים הוא הפתרון המושלם בעבורכם.

מאת: מאיר בן מרוםתקשור וטלפתיה11/10/151108 צפיות
תקשור עם מלאכים הוא אחד הסוגים העדינים והטהורים ביותר של תקשור שקיימים. הם נמצאים פה, הם חלק מהחיים שלנו – בין אם אנחנו מודעים לכך ובין אם איננו מודעים לכך, והם רוצים לעזור לנו. בשביל זה הם פה. אז מה זה בעצם ולמה כדאי להתנסות בזה? כל התשובות פה.

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה01/07/151327 צפיות
כיצד תטהרו את המרחב לפני תקשור? איזה צבעים יעזרו לכם לתקשר? איזה קריסטל כדאי להניח בחדר? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאת: מאיר בן מרוםתקשור וטלפתיה14/06/151065 צפיות
תקשור הפך בשנים האחרונות לאחד הענפים המיסטיים המובילים; כולכם מכירים אותו, רבים מכם התנסיתם בייעוץ באמצעותו וחלקכם בטוח למדו אותו בקורס וניסו לעשות זאת בעצמם. מהו בעצם תקשור? איך זה עובד ומתי נוכל להסתייע בו? ומה חשוב לדעת על אודותיו? כל הפרטים במאמר שלפניכם.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica