חפש מאמרים:
שלום אורח
31.03.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

קריטריונים לבחירת נוטריון ברמת גן

מאת: אלעד שנירחוק ומשפט - כללי14/05/2014611 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

יש שלושה קריטריונים בהם ניתן להיעזר לקראת בחירת נוטריון ברמת גן. בניגוד למה שנהוג לחשוב, ההיצע הגדול של עורכי דין ונוטריונים באיזור המרכז וגוש דן לא תמיד מקל על הלקוחות. דווקא היצע מן הסוג הזה עלול לגרום בלבול ולהרחיק את הלקוח משירות יעיל, מהיר ונוח כפי שמגיע לו על פי חוק. מנגד, התחשבות בשלושת הקריטריונים המרכזיים בהחלט יכולה לעזור ולהאיר את אחד הנושאים החשובים ביותר במדינה דמוקרטית.

בחירת נוטריון לפי סוג השירות

חיפוש אחר נוטריון ברמת גן מתחיל בבדיקת סוג השירות. יש נוטריונים המתמחים בשירות כמו תרגום או אימות חתימה בלבד, לעומת אחרים המרכזים במשרדם גם שירותי אישור העתק נאמן למקור, מתן תצהירים, אישורי אפוסטיל, אישור על הסכם ממון בין בני זוג טרם הנישואין, אישור חיים, כתיבת צוואה, מתן ייפוי כוח ועוד. מבחינת הלקוח, עליו להגדיר בשלב הראשון את המטרה של פנייה אל הנוטריון ולהבין על אילו צרכים הוא אמור לענות. רק לאחר מכן יש לברר על נוטריון ברמת גן בהתאם לסוג השירות המבוקש.

כדאי להגדיר על קצה המזלג את השירותים הפופולאריים אותם ניתן לקבל דרך נוטריון. תרגום נוטריוני הוא שירות בעזרתו ניתן לתרגם מסמכים חשובים באופן נאמן למקור ובצורה שתהיה קבילה בבתי המשפט. אימות חתימה הוא למעשה בדיקה ווידוא זהות של אדם החתום על מסמך מחייב, באמצעות תעודות מזהות ולפי התקנות הנקבעות בחוק הנוטריונים. סוג שירות אחר הוא תצהיר נוטריוני הכולל הצהרה בכתב בה החתום מתחייב על כך שהיא אמיתית. אישור חיים מעיד על כך שאדם מסוים נמצא בין החיים וצוואה נוטריונית היא בעלת משקל כבד בהשוואה לצוואות אחרות.

בחירת נוטריון לפי התמחות בשפות

הקריטריון השני שיכול לעזור בעת חיפוש אחר נוטריון ברמת גן הוא התמחות בשפות. התמחות זו נדרשת מן הסתם בעת ביצוע שירותי תרגום נוטריוני או הצהרה נוטריונית על תרגום מקצועי, אולם היא קיימת גם בעת מתן שירותים אחרים של נוטריון. הבעיה העיקרית מתחילה בזה שרוב הנוטריונים בישראל הם דוברי מספר מצומצם של שפות בלבד. ההתמחות באנגלית היא הנפוצה ביותר, כאשר לאחר מכן קיימות התמחויות שכיחות גם בצרפתית, רוסית וערבית. באיזור המרכז יש נוטריונים המתמחים בשפה הספרדית והפורטוגזית ונוטריונים שיכולים לעזור גם בשל התמחות בשפות מהמזרח. ההמלצה היא לבדוק מראש את ההתמחות של נוטריון ברמת גן בשפה מסוימת וכך להבטיח שירות יעיל.

בחירת נוטריון לפי זמינות

לא תמיד הפנייה אל נוטריון ברמת גן מתבצעת במסגרת חירום, אולם הזמינות של עורך דין מן הסוג הזה בהחלט יכולה לעזור. הסינון העיקרי של בחירת נוטריון ברמת גן לפי זמינות כולל מספר אפשרויות: זמינות של 24 שעות, זמינות בימי חול בלבד, זמינות בימי חול לרבות ימי שישי וזמינות בימי חול ובמוצ"ש. כל נוטריון בוחר קונסטלציה אחרת עבור קבלת הקהל אך מבחינת הלקוחות רצוי לבצע את הבדיקות הללו לפני שמגיעים לרמת גן או מפנים זמן לפגישות.

לסיום כדאי להזכיר גם קריטריונים שדווקא לא יכולים לעזור בעת בחירת נוטריון ברמת גן. ראשית, אין טעם לבחור נוטריון לפי שכר טרחה. שכר השירותים של נוטריון קבוע על פי חוק ואחיד בקרב כולם ללא יוצא מן הכלל. שנית, אין אף סיבה לבחור נוטריון שאינו מייצג את האינטרסים של הלקוח. נוטריון אמור להיות אובייקטיבי ככל האפשר ולעזור לציבור הרחב בעת מימוש הזכויות המשפטיות שלהם. רק כך יכול הנוטריון לבצע את תפקידו כהלכה.


 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אלעד שניר

מאת: אלעד שנירדיני משפחה17/03/16766 צפיות
החלטתם להתגרש ואתם מעוניינים לסיים את הסאגה מהר ככל האפשר. מהי הדרך המהירה ביותר להתגרש? כיצד ניתן להימנע מסכסוכי גירושין ממושכים וכואבים? והאם ניתן להתגרש תחילה ורק אחר כך לדון בסוגיות הנלוות לגירושין? על כך במאמר שלפניכם.

מאת: אלעד שנירפלילי17/03/161254 צפיות
הטרדות מיניות אינן נחלתם של מבוגרים בלבד, והן מתרחשות גם בקרב בני נוער. מהו היחס של החוק לקטין המטריד מינית? כיצד בית הספר מטפל באירוע הטרדה מינית? וכיצד ניתן לזהות שהילד שלך מוטרד מינית? על כך במאמר שלפניכם.

מאת: אלעד שנירחוק ומשפט - כללי13/03/16745 צפיות
יש כמה אפשרויות הרלוונטיות עבור אזרחים שנפגעו מלשון הרע והוצאת דיבה.

מאת: אלעד שניררשלנות רפואית21/07/151083 צפיות
חברת הביטוח והמוסד הרפואי מעוניינים לחתום על הסכם פשרה כאשר הם יודעים שהתביעה תתקבל בבית המשפט. האם כדאי לחתום על הסדר פשרה?

מאת: אלעד שנירחוק ומשפט - כללי09/06/15766 צפיות
עו"ד המעוניין לקבל רישיון נוטריון צריך להגיש הצהרה לועדת הנוטריונים הכוללת פרטים אישיים וחתימה על מספר נקודות חיוניות. מה צריכה לכלול הרצאה זו?

מאת: אלעד שניררשלנות רפואית25/03/151075 צפיות
לא כל מקרה של רשלנות רפואית גורר פיצוי כספי. עם זאת, מעניין לבדוק כיצד נקבע גובה הפיצוי בתביעות רשלנות רפואית בלידה ומה עלול להשפיע עליו.

מאת: אלעד שנירחוק ומשפט - כללי24/02/15879 צפיות
חוק הנוטריונים מפרט את סמכויות הנוטריון וקובע כי רישיון נוטריון יכול להינתן רק על ידי ועדת הממונה על ידי שר המשפטים. מהם תפקידי הנוטריון?

מאמרים נוספים בנושא חוק ומשפט - כללי

מאת: רוי ורלחוק ומשפט - כללי25/03/2048 צפיות
נדל"ן יכול לספק לך אפשרות השקעה נהדרת. ישנם דברים רבים שיש לקחת בחשבון לפני שרוכשים נכס להשקעה. המידע הבא יעזור לכם למצוא הצלחה.

בית המשפט העליון מחק בימים אלו עתירה שהגיש ח"כ אביגדור ליברמן נגד הרבנות הראשית

מאת: בנימין קלינגרחוק ומשפט - כללי14/09/19491 צפיות
הסוגיה משפטית בעניין צו הריסה 1. האם מהנדס הוועדה המקומית לתכנון ולבניה (להלן: מהנדס הוועדה המקומית) רשאי להאציל את הסמכות הנתונה לו בסעיף 221 לחוק התכנון והבניה, התשכ"ה-1965 (להלן: חוק התכנון והבניה או החוק) לחתום על צווי הריסה מינהליים? הרקע לבקשה והחלטות הערכאות הקודמות 2. ביום 13.11.2017, ניתן צו הריסה מינהלי לגבי בנייה ללא היתר של תקרות בטון ובריכת שחייה בדירת הדופלקס של המשיב בתל-אביב. צו ההריסה המינהלי (להלן: הצו) הוצא מכוח סעיף 221 לחוק התכנון והבני

מאת: אברהם פכטרחוק ומשפט - כללי21/03/19301 צפיות
שרת המשפטים שקד מציגה תכנית מהפכנית לבניית בית-משפט העליון, ביטול הוועדה למינוי שופטים ושימוע בכנסת בנוסח ארה"ב. אם אכן יבוא שינוי – בג"צ יכול להאשים את עצמו כי פסיקותיו וחוסר האיזון תוך התערבות בנושאים לא שפיטים, הם תוצר הביקורת.

מאת: רוני הכהןחוק ומשפט - כללי05/03/19408 צפיות
הגשה של עתירה ללא כל טעות מצריכה בקיאות בענייני משפט אלה

מאת: רוי ורלחוק ומשפט - כללי25/01/19433 צפיות
פגיעה אישית היא עניין רציני ואתה לא צריך לקחת את זה בקלות. ללא קשר לתוצאה של המקרה, לקחת מישהו למשימה על רשלנות שלהם הוא יותר מוצדק. להלן המאמר שלהלן יעזור לך עם כל ענייני הפגיעה האישית שלך.

מאת: עידן שלומןחוק ומשפט - כללי19/01/191230 צפיות
כולנו מנהלים את מרוץ החיים שלנו ודואגים להכין ביטוח כזה או אחר לצרות עתידיות שנקווה שלא יפקדו אותנו לעולם. הביטוחים הללו מבטיחים תשלומים כאלו ואחרים שנזכה להם בעתיד ישירות לכיס שלנו, או לטובת טיפולים שלנו או גרוע מכך יועברו ישירות לשארים שלנו במקרה של מוות.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica