חפש מאמרים:
שלום אורח
23.01.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מיהם שליחי האור ומהן המועצות הרוחניות?

כפי שלכל אדם יש מדריכים אישיים, גם לאנושות כמכלול יש מדריכים. המדריכים של האנושות הן ישויות גבוהות במיוחד, שמטרתן לעזור לנו להתפתח כציויליזציה. מדריכי האנושות מתקשרים דרך בני אדם ספציפיים שנבחרו על ידם לשם כך, בין אם בזכות היותם מתקשרים טובים במיוחד ובין אם בזכות היותם בעלי האישיות המתאימה להביא ידע זה לעולם.

כל ישות מתוקשרת היא יחודית, לכל אחת סוג שונה של ידע ואופן אחר להעברתו. אך המשותף לכולן הוא המסר המתקבל בגרסאות שונות, לפיו אנחנו כאנושות מצויים בתקופה קריטית ביותר של קיומנו. בידינו הבחירה אם נעבור לשלב הבא בהתפתחותנו האבולוציונית או שנהרוס את עצמנו. תפקידם של השליחים הינו להראות לנו את הדרך אל האור!

מיהם מדריכי האנושות

ספרי תקשור רבים נכתבו וממשיכים להכתב, בשמם של אותם שליחים. היות והם רבים, לא אוכל לסקור כאן את כל הישויות ומתקשריהם. לכן אביא כמה דוגמאות בולטות:

סת': הידוע מבין השליחים. הוא תוקשר על ידי ג'יין רוברטס, משוררת וסופרת שהחלה לתקשר מגיל 34, והמשיכה לתקשר אותו במשך 21 שנים, עד מותה בשנת 1984. סת' מתאר עצמו כהוויה אנרגטית שאינה נמצאת כבר במישור הפיסי, שמטרתה לעזור להתפתחות של האנושות. הידע שהעביר סת' באמצעות ג'יין רוברטס פורסם בכתביה, שהידוע ביניהם הוא "סת' מדבר: התקפות הנצחית של הנשמה".

אורין: ישות ידועה נוספת, אותה מתקשרת סאניה רומן, ילידת 1951, החיה בקליפורניה, ארצות הברית. אורין מתאר עצמו כמורה רוחני המתקיים במציאויות מספר במקביל. הוא מתייחס אל עצמו כחוקר, מורה ומדריך. הספר "לחיות מתוך שמחה" הוא התוצר הידוע ביותר של שיתוף הפעולה ביניהם.

סאניה רומן עבדה עם מתקשר נוסף בשם דואיין פקר, שהמדריך שלו, דה-בן, החל לתקשר גם עימה. דה-בן הוא ישות אור המתקיימת לפי דבריו על המימד הרביעי והחמישי ומעבר, עליהם לפיסיקה "שלנו" אין עדיין ידע.

ראמת'ה: ישות המתוקשרת דרך ג'ייזי נייט מוושינגטון, ארצות הברית. ראמת'ה טוען שמקורו בלמוריה הקדומה. לפני 35000 שנים הוא היה מנהיג רוחני גדול. הוא מלמד אותנו שאנו יכולים להיות כל דבר שנרצה, כיוון שמקורנו אלוהי. שירלי מקליין, בספרה "תלויה על חוט השערה", תיארה את התרשמותה האישית ממנו כמורה גדול.

באשאר: מתוקשר על ידי דריל אנקה, מלוס אנג'לס, ארצות הברית. הוא מספר שמוצאו מהכוכב אסאסאני, הנמצא 500 שנות אור מאיתנו, בכוון קבוצת הכוכבים "אוריון". באשאר כרת עם אנקה, מתקשרו, "חוזה" בן 9 שנים, שמטרותיו קשורות לשפור העולם. הוא ידוע כמי שהעביר בתקשור את הידע הספציפי ביותר עד כה מבחינה טכנולוגית.

קבוצות של ישויות ומועצות אור

בנוסף לישויות אינדיבידואליות, קיימות קבוצות של ישויות ומועצות רוחניות המעבירות מסרים לאנושות דרך מתקשרים שונים. בחלק מהמקרים הם מדברים כישות אחת, ובמקרים אחרים באמצעות דובר. הנה כמה מהקבוצות הידועות:

קריון: ישות קולקטיבית, המגדירה עצמה כ"תודעה המתקיימת בכל היקומים". לקריון ידע על המתרחש בכל מקום ביקום, כולל על כדור הארץ. במובן מסוים קריון משקף את תודעת האל. הוא רואה אותנו, בני האדם, כמי שהתנתקנו מהמודעות הרוחנית למה שמעלינו. מטרתו היא "להחזיר אותנו הביתה" אל האלוהות שבתוכנו. קריון מדבר ברוח של אהבה וכנות, ומביא ידע רוחני שיעזור לנו בתהליך ההפיכה לאנשים טובים יותר.

הוא מתוקשר על ידי לי קרול, איש עסקים שחי בקליפורניה, ארצות הברית. ספריו תורגמו למעל 20 שפות.

לזאריס: הוא ישות קולקטיבית שקדמה לקריון. הוא תוקשר משנת 1974 על ידי ג'ק פורסל מפלורידה, ארצות הברית. הוא חותר להביא לאנושות ידע שיעזור לה לשנות את התכנות השלילי שלה המכוון להרס עצמי, ולהרחיב את ראיית עולמה.

הפליאדיאנים: קבוצת ישויות המתוקשרים משנת 1988 על ידי ברברה מרסיניאק. אלו הן ישויות רוחניות שמקורן בקבוצת הכוכבים באותו שם. בספרה "מבשרי השחר", היא מספרת שנבחרה על ידם להעביר מסרים לאנושות, שתמציתם להתנקות מהאגו האישי כדי להפוך לישויות קוסמיות. היא כתבה עוד מספר ספרים, שתורגמו לכ-20 שפות.

הפליאדיאנים מתוקשרים גם על ידי מתקשרים אחרים, כמו ליאה שפירו. בסגנונם השנון הם באים לעזור לאנושות במעברה החשוב אל העידן החדש.

האחווה הלבנה: קבוצה המורכבת מהמורים הרוחניים הגדולים ביותר של האנושות, ביניהם – ישו, בודהה, מריה, קונפוציוס, סאן ג'רמיין (אלכימאי ידוע) ועוד. האחווה הלבנה מעודדת את האבולוציה של האנושות, את החינוך הרוחני, האומנויות והמדעים. מקור הידע על מועצה חשובה זו היא התאוסופיה, בראשותה של הלנה בלבטסקי.

מועצת התשעה: קבוצת ישויות מפותחת שתפקידה לשמר את האיזון ביקום. יש להם קשר מיוחד לכדור הארץ, בהיותו המקום היחיד ביקום בו יש בחירה חופשית, לטענתם. דובר הקבוצה הוא תום, המתוקשר על ידי פיליס שליימר, שתיעדה את המסרים שלו בספרה "כוכב הבחירה היחיד".

במאמרי הבא אלמד כיצד ליצור קשר עם אותן ישויות ומועצות באמצעות תקשור!

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

דר´ זפרן הוא מורה רוחני ידוע, סופר רב מכר ומנחה סדרה משלו בטלויזיה. הוא מנהל את המכללה ללימודים רוחניים, המציעה קורסי תקשור, שחזור גלגולים ואימון אישי בגישה רוחנית (קואצ'ינג רוחני).

הוא נחשב מורה של מורים בקהילה האלטרנטיבית. רבים מתלמידיו עוסקים בתקשור, שחזור גלגולים ואימון רוחני כמקצוע.

ניתן ליצור עימו קשר באמצעות "המכללה ללימודים רוחניים", בטלפון 03-5660066.

מידע נוסף באתר הבית של דר' ירון זפרן

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דר' ירון זפרן

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה01/07/151328 צפיות
כיצד תטהרו את המרחב לפני תקשור? איזה צבעים יעזרו לכם לתקשר? איזה קריסטל כדאי להניח בחדר? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה03/05/151513 צפיות
כיצד יכול המלאך מיכאל לעזור לכם? מיהו המלאך כמאל? כיצד יוכלו שניהם לעזור לכם להצליח? כיצד הוא יכול להביא לנו שפע? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה25/03/152306 צפיות
מיהו המלאך צדקיאל? מה מספרת עליו הקבלה? כיצד הוא יכול להביא לנו שפע? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה01/03/151228 צפיות
מיהו המלאך גבריאל? כיצד ניתן לקבל ממנו העצמה וחוזק? כיצד יעזור לכם לאזן את הרוחניות שלכם עם דרישות המציאות? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה29/01/151529 צפיות
כיצד יוכל המלאך רפאל לרפא אתכם? מיהו המלאך חניאל, וכיצד יוכל להביא לחייכם אהבה? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה01/01/151060 צפיות
האם אפשר לתקשר עם אליהו הנביא? כיצד יש בכוחו לעזור לכם? ואיך מתקשרים עם המלאך אוריאל? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה01/12/14940 צפיות
האם אפשר לקבל תשובות לשאלות בחלום? כיצד מתקשרים בזמן שינה? איך מקבלים מסרים בחיי היומיום? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאמרים נוספים בנושא תקשור וטלפתיה

מאת: רוני הכהןתקשור וטלפתיה14/08/19830 צפיות
שיחה עם מתקשרת מהימנה בהחלט יכולה להעניק לאנשים רבים את הכלים לנוע אל דרך חדשה

מאת: רוני הכהןתקשור וטלפתיה08/11/151937 צפיות
זה שאנחנו לא רואים מלבד מה שמונח אל מול עינינו אין זה אומר כי לא קיים דבר מעבר לכך. כל אלה אשר מחפשים אחר טיעונים מדעיים לכך שזה בלתי אפשרי שמתקיים עולם מטא-פיזי מעבר למה שאנו חשים ורואים יכולים להסתפק בעובדה כי המדע למרות כל מה שהוא חושף נמצא עדיין בחיתוליו בעוד שכל העולם הרוחני מתקיים כבר מאז שהאדם נמצא על פני האדמה ובכל תרבות ישנו אלמנט רוחני ואיש דת רוחני שהינו בעל יכולות תקשור עם עולם זה.

מאת: מאיר בן מרוםתקשור וטלפתיה11/10/151193 צפיות
תקשור עם נשמות, או תקשור עם נפטרים, הוא אחד התחומים בעולם התקשור שהיה קיים מאז ומתמיד, ואף על פי כן – רק בשנים האחרונות מדברים עליו שוב בגלוי, חזרו לעסוק בו ממקום שונה מעט מזה שהיה, וכן – הוא אחת החוויות המומלצות ביותר ומשנות החיים ביותר שתוכלו להעניק לעצמכם.

מאת: מאיר בן מרוםתקשור וטלפתיה11/10/151088 צפיות
אם אינכם מכירים את המצב שבו מישהו נעלם מחייכם לנצח ולא הספקתם לפתור איתו את כל מה שהיה לכם לפתור – אתם בני מזל. אם אתם שייכים לאלו שמכירים את החוויה הזאת ואת התחושות המתלוות אליה, תקשור עם נפטרים הוא הפתרון המושלם בעבורכם.

מאת: מאיר בן מרוםתקשור וטלפתיה11/10/151109 צפיות
תקשור עם מלאכים הוא אחד הסוגים העדינים והטהורים ביותר של תקשור שקיימים. הם נמצאים פה, הם חלק מהחיים שלנו – בין אם אנחנו מודעים לכך ובין אם איננו מודעים לכך, והם רוצים לעזור לנו. בשביל זה הם פה. אז מה זה בעצם ולמה כדאי להתנסות בזה? כל התשובות פה.

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה01/07/151328 צפיות
כיצד תטהרו את המרחב לפני תקשור? איזה צבעים יעזרו לכם לתקשר? איזה קריסטל כדאי להניח בחדר? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאת: מאיר בן מרוםתקשור וטלפתיה14/06/151067 צפיות
תקשור הפך בשנים האחרונות לאחד הענפים המיסטיים המובילים; כולכם מכירים אותו, רבים מכם התנסיתם בייעוץ באמצעותו וחלקכם בטוח למדו אותו בקורס וניסו לעשות זאת בעצמם. מהו בעצם תקשור? איך זה עובד ומתי נוכל להסתייע בו? ומה חשוב לדעת על אודותיו? כל הפרטים במאמר שלפניכם.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica