חפש מאמרים:
שלום אורח
05.12.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

כיצד לתקשר עם ישויות רוחניות גבוהות?

במאמרי הקודם הסברתי מיהם שליחי האור ומהן המועצות הרוחניות. תקשור עם ישויות גבוהות ומועצות של ישויות מוארות מן הסוג שתארתי, דורש מיומנות בטכניקות הבסיסיות יותר שהצגתי לפני כן, היות והתדרים של ישויות אלה גבוהים במיוחד.

ישנן טכניקות שונות לתקשר ישויות גבוהות מסוג זה. אני אציג כאן טכניקה שמצאתי כיעילה במיוחד, בשל השימוש שהיא עושה בסמל הפירמידה.

הפירמידה היא סמל קדום ורב עוצמה, שלפי תפיסות מסוימות ניתן לאנושות על ידי השליחים עצמם. מרכז הכוח של הפירמידה נמצא במרכזה, בערך בשליש מגובהה. בנוסף לשימוש שנעשה במדיטציה בסמל הפירמידה, ישתלבו גם המספר המיסטי 7, והצבעים סגול וזהב, שלכולם סגולות של העלאת תדרים.

מדיטציית הפירמידה

· מתחילים כרגיל בנשימות והרפיה, הגנות ופתיחת העין השלישית (ראו מאמר קודם בנושא זה).

 • דמיינו עצמכםבמדבר בראשיתי רחב ידיים. סביבכם דיונות אינסופיות של חול, ומעליכם שמשקופחת. באופק נראית פירמידה עשויה מחומר מבריק.
 • אתם צועדים עלהחול החם לעבר הפירמידה. כל צעד שלכם מקדם אתכם די מהר.
 • בהגיעכם אלהפירמידה אתם מופתעים לגלות שקירותיה עשויים ממים עומדים.
 • אתם לא מוצאיםדלת כניסה, ולכן מנסים להעביר את ידכם דרך קיר המים. להפתעתכם היא עוברתבקלות.
 • אחרי היד אתםמעבירים פנימה רגל, ואז את הגוף כולו.
 • פנים הפירמידהשונה משמעותית מן החוץ: הוא עשוי מאבן עתיקה, ומואר באור קלוש שאת מקורו לאניתן לזהות.
 • במרכזהפירמידה במה שגובהה כשליש מגובה הפירמידה. אל הבמה מטפסות שבע מדרגות.
 • אתם עוליםבמדרגות, ויכולים לחוש כיצד כל מדרגה שאתם עולים מעלה את התדר שלכם גבוה יותרויותר.
 • בראש הבמה –מונחת כרית זהובה, גדולה וקטיפתית. היא מונחת במרכז הבמה.
 • מהרגע בו אתםמתיישבים על הכרית אתם חשים שהעין השלישית שלכם נפתחת.
 • במקביל, האורבתוך הפירמידה משתנה לסגול. הוא הולך ומתחזק עד שאינכם יכולים לראות עוד אתקירות הפירמידה. לא רואים כלום מלבד האור.
 • בשלב זה העיןהשלישית שלכם נפתחת במלואה, והאור הסגול מתחיל להישאב לתוכה.
 • הוא מכניס אלתוככם שלווה ונקיון מנטלי. הוא דוחק בעדינות את המחשבות שלכם ומשאיר אתכםפתוחים ומוכנים לקבל את המידע מהשליחים.
 • קבלו את המידעכפי שיבחרו השליחים להעבירו אליכם, אל תשפטו את מה שתקבלו ואל תנתחו אותובמהלך התהליך עצמו.
 • עם סיוםהתהליך, הודו לשליחים על הידע והוציאו עצמכם ממצב ההרפיה בספירה מ-1 עד 10.

תקשור בטראנס מלא

ברב המקרים המידע שיתקבל בתוך הפירמידה יתקבל במצב של טראנס חלקי. כלומר, אתם תהיו מודעים לחלוטין לעצמכם תוך כדי התהליך. במקרים מיוחדים מאוד יתכן ותחוו טראנס מלא, בו לא תהיו מודעים לעצמכם תוך כדי תהליך התקשור. האגו, במקרה זה, מושם הצידה, והישות המתקשרת עושה שימוש בגופכם להעברת המסר.

תקשור בטראנס מלא הוא תהליך מרתק אך מורכב. הוא לא קורה בדרך כלל כאשר אתם לבד, היות ולא יהיה מי שיקשיב למסרים שתעבירו ויתעד אותם. מתקשרים ידועים עובדים לרב בטראנס מלא. זוהי מיומנות הנרכשת בהדרגה, שכן היא דורשת מאיתנו לוותר באופן מלא על שליטה ולהפקיד את גופנו בידי ישות אחרת, שתעשה שימוש במיתרי הקול שלנו בכדי להעביר מסרים לנוכחים. כמו בכל מערכת יחסים, הטראנס מושג בהדרגה, תוך כדי בניית האמון עם הישות המתקשרת דרכנו. עלינו להרגיש מספיק נינוחים ובטוחים באותה ישות בכדי להיות מוכנים לדחוק את האגו שלנו הצידה ולאפשר לישות אחרת לשלוט בגופנו, אפילו למשך פרק זמן מוגבל.

בקורסי תקשור ורוחניות שאני מנחה אני מלמד את הטכניקה באמצעותה ניתן להכנס למצב של טראנס מלא. אני נמנע מללמד שיטה זו באמצעות מאמר, היות ונראה לי לא אחראי לעשות זאת. טראנס הוא הטכניקה המתקדמת ביותר של תקשור וככזו יש ללמוד ולתרגל אותה לראשונה תחת פיקוח מקצועי, במסגרת סדנא לתקשור.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

דר´ זפרן הוא מורה רוחני ידוע, סופר רב מכר ומנחה סדרה משלו בטלויזיה. הוא מנהל את המכללה ללימודים רוחניים, המציעה קורסי תקשור, שחזור גלגולים ואימון אישי בגישה רוחנית (קואצ'ינג רוחני).

הוא נחשב מורה של מורים בקהילה האלטרנטיבית. רבים מתלמידיו עוסקים בתקשור, שחזור גלגולים ואימון רוחני כמקצוע.

ניתן ליצור עימו קשר באמצעות "המכללה ללימודים רוחניים", בטלפון 03-5660066.

מידע נוסף באתר הבית של דר' ירון זפרן

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דר' ירון זפרן

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה01/07/151264 צפיות
כיצד תטהרו את המרחב לפני תקשור? איזה צבעים יעזרו לכם לתקשר? איזה קריסטל כדאי להניח בחדר? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה03/05/151448 צפיות
כיצד יכול המלאך מיכאל לעזור לכם? מיהו המלאך כמאל? כיצד יוכלו שניהם לעזור לכם להצליח? כיצד הוא יכול להביא לנו שפע? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה25/03/152225 צפיות
מיהו המלאך צדקיאל? מה מספרת עליו הקבלה? כיצד הוא יכול להביא לנו שפע? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה01/03/151161 צפיות
מיהו המלאך גבריאל? כיצד ניתן לקבל ממנו העצמה וחוזק? כיצד יעזור לכם לאזן את הרוחניות שלכם עם דרישות המציאות? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה29/01/151509 צפיות
כיצד יוכל המלאך רפאל לרפא אתכם? מיהו המלאך חניאל, וכיצד יוכל להביא לחייכם אהבה? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה01/01/151037 צפיות
האם אפשר לתקשר עם אליהו הנביא? כיצד יש בכוחו לעזור לכם? ואיך מתקשרים עם המלאך אוריאל? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה01/12/14927 צפיות
האם אפשר לקבל תשובות לשאלות בחלום? כיצד מתקשרים בזמן שינה? איך מקבלים מסרים בחיי היומיום? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאמרים נוספים בנושא תקשור וטלפתיה

מאת: רוני הכהןתקשור וטלפתיה14/08/19764 צפיות
שיחה עם מתקשרת מהימנה בהחלט יכולה להעניק לאנשים רבים את הכלים לנוע אל דרך חדשה

מאת: רוני הכהןתקשור וטלפתיה08/11/151872 צפיות
זה שאנחנו לא רואים מלבד מה שמונח אל מול עינינו אין זה אומר כי לא קיים דבר מעבר לכך. כל אלה אשר מחפשים אחר טיעונים מדעיים לכך שזה בלתי אפשרי שמתקיים עולם מטא-פיזי מעבר למה שאנו חשים ורואים יכולים להסתפק בעובדה כי המדע למרות כל מה שהוא חושף נמצא עדיין בחיתוליו בעוד שכל העולם הרוחני מתקיים כבר מאז שהאדם נמצא על פני האדמה ובכל תרבות ישנו אלמנט רוחני ואיש דת רוחני שהינו בעל יכולות תקשור עם עולם זה.

מאת: מאיר בן מרוםתקשור וטלפתיה11/10/151129 צפיות
תקשור עם נשמות, או תקשור עם נפטרים, הוא אחד התחומים בעולם התקשור שהיה קיים מאז ומתמיד, ואף על פי כן – רק בשנים האחרונות מדברים עליו שוב בגלוי, חזרו לעסוק בו ממקום שונה מעט מזה שהיה, וכן – הוא אחת החוויות המומלצות ביותר ומשנות החיים ביותר שתוכלו להעניק לעצמכם.

מאת: מאיר בן מרוםתקשור וטלפתיה11/10/151026 צפיות
אם אינכם מכירים את המצב שבו מישהו נעלם מחייכם לנצח ולא הספקתם לפתור איתו את כל מה שהיה לכם לפתור – אתם בני מזל. אם אתם שייכים לאלו שמכירים את החוויה הזאת ואת התחושות המתלוות אליה, תקשור עם נפטרים הוא הפתרון המושלם בעבורכם.

מאת: מאיר בן מרוםתקשור וטלפתיה11/10/151041 צפיות
תקשור עם מלאכים הוא אחד הסוגים העדינים והטהורים ביותר של תקשור שקיימים. הם נמצאים פה, הם חלק מהחיים שלנו – בין אם אנחנו מודעים לכך ובין אם איננו מודעים לכך, והם רוצים לעזור לנו. בשביל זה הם פה. אז מה זה בעצם ולמה כדאי להתנסות בזה? כל התשובות פה.

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה01/07/151264 צפיות
כיצד תטהרו את המרחב לפני תקשור? איזה צבעים יעזרו לכם לתקשר? איזה קריסטל כדאי להניח בחדר? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאת: מאיר בן מרוםתקשור וטלפתיה14/06/151006 צפיות
תקשור הפך בשנים האחרונות לאחד הענפים המיסטיים המובילים; כולכם מכירים אותו, רבים מכם התנסיתם בייעוץ באמצעותו וחלקכם בטוח למדו אותו בקורס וניסו לעשות זאת בעצמם. מהו בעצם תקשור? איך זה עובד ומתי נוכל להסתייע בו? ומה חשוב לדעת על אודותיו? כל הפרטים במאמר שלפניכם.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica