חפש מאמרים:
שלום אורח
19.04.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מתי בכלל שווה לבצע מחזור משכנתא? הנה ההסבר

מאת: דרור אטרימשכנתא16/02/20171676 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

משכנתא היא איננה בגדר הטבה או פריווילגיה שמעניק לכם הבנק בגלל שאתם זכאים לה. חשוב לזכור שכל עוד מדובר בלקיחת משכנתא מדובר הלכה למעשה בסוג רכישה של מוצר מדף שהבנק מוכר לכם. בדיוק כשם שאתם שוקלים תנאים מסוימים בבואכם לרכוש רכב חדש או דירה, עליכם גם לשקול תנאים כאלה ואחרים ולנהל משא ומתן בעת רכישתה של המשכנתא עם הבנק ממנו אתם עתידים לרכוש את המשכנתא.

בעת רכישתה של משכנתא חשוב בראש ובראשונה לבדוק את הריבית שאותה תצטרכו לשלם לבנק עבור פריסת התשלומים עד להחזר ההלוואה. ראשית, רכישת המשכנתא משתלמת עבור הבנק שמכר לכם אותה והוא זה שנהנה מהעסקה, ככל שסכום המשכנתא יהיה גדול יותר כך גם הריבית המצטברת תהיה גדולה יותר והבנק יהיה הגורם המרכזי שיצא מורווח מרכישתה של המשכנתא.

מכיוון שהשוק הוא דינאמי וחלים בו שינויים בלתי פוסקים בהיבטים הכלכליים, סביר מאד להניח שהמשא ומתן אותו ניהלתם מול הבנק בעת רכישת המשכנתא, יניב תוצאות אחרות בעתיד בהתאם לאותם השינויים במשק. עסקה אשר השתלמה לכם בעבר עתידה להפוך במרוצת השנים לעסקת הפסד בשל כמה סיבות דוגמת, שינויים רציניים בהכנסות או בהוצאות החודשיות וכן תנודות בשער הדולר או במדד המחירים לצרכן.

גורמים אלו עלולים להפוך את המשכנתא ללא כדאית עבור הלווים ונדרשת מהם בחינה מחודשת של סך כל האפשרויות העומדות בפניהם על מנת להביא לשיפור בתנאי העסקה. הבנק מאפשר לשפר את תנאי העסקה על ידי פעולה בנקאית הנקראת מחזור משכנתא.

מתי כדאי לבצע מחזור משכנתא?

כאמור אחד מן הגורמים בגינם יש צורך למחזר משכנתא הוא כאשר ההוצאות החודשיות עולות או יורדות בצורה משמעותית, רכישה או התקנה של תשתיות בבית אשר כרוכות בעלויות משמעותיות לא אחת מחייבת את הלווים לערוך מחזור משכנתא.

בשנים האחרונות יותר ויותר בתים בישראל מבינים את היתרונות הרווחיים שבהתקנת מערכת ביתית של אנרגיה סולארית. המלכוד המרכזי בא לידי ביטוי בעלויות ראשוניות גבוהות במיוחד על מנת להתקין תשתיות עבור מערכת של אנרגיה סולארית. הבנקים המסחריים נחשבים כגורמי האשראי המרכזיים עבור הלקוחות הפרטיים.

מחזור משכנתא עבור אנשים המעוניינים לשפר את עסקת ההלוואה הראשונית בהתאם להוצאות הנוספות שעליהם כעת לשלם עבור התקנתה של תשתית סולארית בביתם יכול מאד להשתלם, אך חשוב ראשית להתייעץ עם רואה חשבון ואכן להבטיח את כדאיות העסקה בהתאם לרווחים העתידיים.

 תגיות המאמר: משכנתא


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

שלום רב לכולם, היינו שמחים לספר לכם על חברת יד ביד ייעוץ משכנתאות. החברה מתמחה בכל סוג המשכנתאות אבל בעיקר בכל הקשור לתחום אחד משכנתא לסגירת הלוואות, זה התחום שהחברה עוסקת בו וזה התחום העיקרי שלה. אם מעניין אתכם לקרוא עוד על החברה, אנחנו ממליצים בחום להיכנס לתוך האתר שלה.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דרור אטרי

מאת: דרור אטריאימון אישי - כללי26/03/192876 צפיות
כאשר הבנק מסרב למשכנתא, מגיעים למצב שבו הכול נמצא בסימן שאלה ולא יודעים מה לעשות מכאן. במצב הזה צריכים לעצור דקה אחת, לקחת אוויר ולהחליט מה עושים. הכוונה שלי היא להגיע למצב שבו אתם מבינים שהדרך הנכונה היא להביא מומחה למשכנתאות של מסורבים כדי שיוכל להשיג את האישור הנדרש ולהביא תוצאות.

מאת: דרור אטריאימון לחינוך08/02/192403 צפיות
הבנק מסרב לתת לכם משכנתא? לא מוכנים להסתפק במשכנתא חוץ בנקאית כל שהיא? רוצים להילחם כדי לקחת משכנתא בנקאית? בשביל זה אני כאן, שמי מרטין בוקסדורף ואני משיג משכנתאות למסורבים מזה עשר שנים. יש לי מאות ממליצים שישמחו להעיד על המקצועיות שלי!

מאת: דרור אטריאימון לאיכות חיים23/01/192445 צפיות
הבנק מסרב למשכנתא? הלכתם לבנקים ולא מצליחים לקבל משכנתא? אני האיש שלכם! צריכים מומחה שייכנס לתוך הנעליים שלכם וישיג עבורכם משכנתא? שמי מרטין בוקסדורף ובעשר השנים האחרונות- אני משיג משכנתאות בנקאיות עבור אנשים שלא מצליחים לקבל משכנתא בכוחות עצמם.

מאת: דרור אטריאימון אישי17/01/192415 צפיות
חושבים להגדיל את המשכנתא הקיימת ולהכניס לתוכה את כל ההלוואות הקיימות בעובר ושב ועוד מקומות אחרים.? בדיוק בשביל זה קיימת משכנתא לכל מטרה, אשר מטרתה היא להוות כסף זמין עבור האנשים, שמעוניינים להפוך את כל ההחזרים החודשיים שלהם להחזר חודשי אחד מוגדל של המשכנתא. מה זה בעצם משכנתא לסגירת חובות ?

מאת: דרור אטריאימון אישי12/01/192218 צפיות
עברתם פשיטת רגל וקיבלתם הפטר? עבר קצת זמן ואתם רוצים עכשיו לקחת משכנתא לסגירת חובות או משכנתא לקניית דירה? אתם כבר בטח מבינים שזה הולך להיות משימה מאוד קשה, היות והבנקים לא יכולים לסבול אנשים שעברו פשיטת רגל ולא מוכנים להסתכל עליהם בכלל.

מאת: דרור אטריעסקים מקוונים03/01/193339 צפיות
אחרי שעוברים פשיטת רגל, הדבר הראשון שרוצים זה קצת שקט רוגע. אבל קצת לאחר מכן, רוצים להתחיל לחזור לחיים הסדירים ולקחת משכנתא. אם זה על נכס קיים כדי לסגור הלוואות שהצטברו באמצעות משכנתא על נכס קיים או אפילו לקנות נכס חדש ולהתחיל את החיים מחדש.

מאת: דרור אטריאימון אישי01/01/192258 צפיות
אחד התהליכים המורכבים והקשים שניתן לעבור בחיים האלו זה ככל הנראה לעבור פשיטת רגל. הרוב חושבים שפשיטת רגל היא דבר שקורה רק לחברות גדולות, אבל האמת היא שזה בכלל לא נכון. הרבה פעמים גם אנשים פרטיים מגיעים לפשיטות רגל.

מאמרים נוספים בנושא משכנתא

מאת: רונית אלפסימשכנתא21/08/20834 צפיות
יועץ משכנתאות קודם כל יתאים את המשכנתא המשתלמת והמתאימה ביותר בעבורכם - הוא יתאים את מסלולי המשכנתא, את הריביות הכדאיות ביותר גם לפי המצב בשוק וגם לפי יכולת ההחזר שלכם

מאת: רונית אלפסימשכנתא21/08/20812 צפיות
יועץ משכנתאות קודם כל יתאים את המשכנתא המשתלמת והמתאימה ביותר בעבורכם - הוא יתאים את מסלולי המשכנתא, את הריביות הכדאיות ביותר גם לפי המצב בשוק וגם לפי יכולת ההחזר שלכם

מאת: SEONET קידום אתריםמשכנתא18/05/161079 צפיות
יועץ משכנתאות פרטי הוא אדם בעל ידע נרחב במשכנתאות המייצג אתכם ולא את הבנק, אין לו אינטרס להחתים אתכם או לשכנע אתכם שהמשכנתא שלו היא הטובה ביותר. יועץ משכנתאות פרטי יסייע לכם לבחור את המסלול המתאים לכם ולהגיע מוכנים טוב יותר לבנק ללקיחת משכנתא

מאת: וידר מאירמשכנתא12/07/151874 צפיות
סיכום של חמישה צעדים שיעזרו לכם לקחת את המשכנתא הטובה ביותר בעבורכם באופן אישי, על מה יש להקפיד ואסור בשום פנים ואופן לדלג...

מאת: וידר מאירמשכנתא29/03/151365 צפיות
בדרך לקחת משכנתא? אתם לא חייבים לעשות את זה לבד! הלוואת משכנתא היא כנראה ההלואה הגדולה שתיקחו בימי חייכם, עליה תשלמו בממוצע כ 50% מערכה בריביות. אם תשכילו לקחת הלוואה מתאימה, בגובה מינימאלי ובתנאים אופטימאליים - תוכלו לצלוח את תשלומי המשכנתא וגם לנהל חיים במקביל :-)

מאת: וידר מאירמשכנתא09/10/142122 צפיות
מהם היתרונות ומהם החסרונות של מסלול ריבית קבועה לא צמודה במשכנתא כיום?

מאת: וידר מאירמשכנתא10/09/142178 צפיות
מה הכי חשוב לדעת כאשר בוחרים קורס יועצי משכנתאות ואיך מודדים את איכותו של קורס כזה?

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica