חפש מאמרים:
שלום אורח
07.08.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

קרן לעסקים קטנים – מנוע צמיחה וגידול

מאת: simply smartקרנות נאמנות29/11/20117985 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

קרן לעסקים קטנים מאפשרת למי שחולמים על הקמת עסק להקיץ מחלומם ולצאתלדרך חדשה. קרן לעסקים קטנים מסייעת לאנשים להקים תשתית לעסק חדש, ליצורמקור מימון ראשוני להזנקת העסק ולהרצתו. מי מכם שחוששים לעשות זאת לבדםיודעים מדוע הם חוששים אבל ייתכן שהם אינם יודעים מה ניתן לעשות בכדי להפיגאת החשש. היועצים של חברות ייעוץ עסקי יסייעו להיעזר בכספי קרן לעסקיםקטנים.

חברות ייעוץ עסקי יסייעו למי מכם שרוצים להקים עסק לקבל מימוןייעודי מתאים באמצעות קרן לעסקים קטנים. מאחר שגם עסק קטן יש לתכנן ולנהלבראש גדול, חשוב להיערך לקראת פתיחת העסק באופן שיטתי ומושכל. המומחים שלהחברות יתכננו ויבנו עבורכם תכנית עסקית עם מקורות המימון הנדרשים ליישומה.קרן לעסקים קטנים היא הבאר ממנה אתם עשויים לשאוב את המשאבים הדרושיםלתפקוד תקין של העסק ולשינוי פאזה שלו – מעסק הנאבק על הישרדותו לעסק מכניסומרוויח, המהווה מקור פרנסה מכובד.

קרן לעסקים קטנים – אינטרס של המדינה ומימונה

כלכלתהשל מדינה מתוקנת ובריאה - ומדינת ישראל מתיימרת ורוצה להיחשב למי שהגדרהזו חלה עליה – אינה מבוססת רק על קונצרנים עסקיים ענקיים אלא גם על עסקיםקטנים ובינוניים. למדינה יש אפוא אינטרס לעודד הקמת עסקים כאלה ולעודדםבאמצעות תמריצים והטבות. קרן לעסקים קטנים מאפשרת לבעלי עסקים בשלבי הקמהאו כאלה המבקשים להרחיבם ולהגדילם לקבל הלוואה מקרן שהיא בערבות המדינה.

תושביהפריפריה עשויים להימצא בעדיפות עליונה לקבלת הלוואה מטעם קרן לעסקיםקטנים, קל וחומר מי מהם שמתעתדים ליצור במסגרת העסק מקומות עבודה נוספים.המומחים של חברות  ייעוץ עסקי יסייעו לכם להגיש את הבקשה וכרצונכם – יבנולכם תכנית עסקית שתקל עליכם בקבלת מימון.

קרן לעסקים קטנים עשויהלהיות מקור עידוד ולהזניק אתכם אל הדרך. חשוב לא להיסמך רק על כספי הקרןאלא להביא גם "כסף מהבית", להיות בעלי הון התחלתי. התכנית העסקית אמורהלהוכיח את היתכנות העסק וכדאיותו ואת סיכויי הצלחתו, אבל לא די שדברים יהיוכתובים יפה ומשכנע על הנייר או על צג המחשב. מי שיידרשו להוציא אותם מהכוחאל הפועל יהיו אתם – בעלי העסקים הקיימים או מי שאמורים להיות בעליהם.

 תגיות המאמר: קרן לעסקים קטנים


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

simply smart

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת simply smart

מאת: simply smartשיער17/03/13785 צפיות
מחפשת מסיכה לשיער? מחפשים מוצרים שונים לטיפוח השיער? רוצים לרכוש את כל המוצרים החדישים ביותר למספרה אותה אתם מפעילים? הגיע הזמן לדעת הכול על חנות מוצרי שיער , חנות המאפשרת לכם ליהנות מהיצע גדול יותר של מוצרים במקום אחד.

מאת: simply smartהפרעות קשב וריכוז06/03/131083 צפיות
אחת התופעות אשר החשד לקיומן מניע הורים, מחנכים ויועצים לשלוח ילדים לאבחון הינה הפרעת קשב וריכוז – ADHD. חשש או חשד לקיומה מתעורר כבר בגיל מוקדם כאשר ילדים מתקשים לעמוד בדרישות שמציבה בפניהם המסגרת שבה הם נמצאים או הישנות דפוס התנהגותי המעיד על פיזור דעת. מבחן מוקסו (MOXO) מאפשר לאבחן את התופעה ולזהותה בדיוק של 90%.

מאת: simply smartרכב04/03/13677 צפיות
אם אתם מתגוררים במרכז או מגיעים אליו מדי יום או לעתים תכופות, אתם ודאי עשויים להזדקק לשירותיו של מוסך בתל אביב. ההיצע רב והבחירה קשה, אבל כאשר קובעים פרמטרים ברורים המשמשים אמות מידה לכדאיות הבחירה במוסך הרצוי, מגיעים אל מוסך שהוא מרכז שירות וטיפולים לכל סוגי הרכב אבל בעיקר מוסך מורשה של יבואנית המכוניות סיאט, אאודי ופולקסווגן.

מאת: simply smartאדריכלות14/02/13673 צפיות
אדריכלים עובדים תחת מכבש לחצים ואילוצים, כאשר מעליהם רף ציפיות גבוה. הם נדרשים לתכנן ולעצב בית חלומות שניתן יהיה לממשם בתוכו. במובן מסוים אדריכלות בתים פרטיים היא יצירת יש מאין. נלקחים בה בחשבון שיקולים מתחומים רבים ומגוונים. מדובר באתגר מקצועי מרתק.

מאת: simply smartאופנה07/01/13841 צפיות
ישנם פריטי לבוש שלא זה בלבד שאי אפשר להסתירם – הבחירה בהם הינה כדי להיראות לבושים טוב ויפה יותר. וכזה הוא מעיל חורף נשים. החורף הוא זמן מתאים להתלבש נעים וחם. קולקציית מעילי החורף מאפשרת לכן להראות לבושות במיטבכן.

מאת: simply smartרכב30/12/12706 צפיות
כמעט בכל עיר ישנו אזור תעשיה המכונה 'אזור המוסכים'. כאשר נקלעים אליו שומעים רעש של תיקונים, מריחים ריח של שמני מנוע וצמיגים. בעיר הגדולה קיים מבחר גדול של מוסכים תל אביב. כאשר אנו עורכים סקר שוק של מוסכים, אנחנו עורכים אותו על פי יכולתם להעניק מענה מיטבי

מאת: simply smartטיפול בעור30/12/12606 צפיות
אין פנים שאינן זקוקות להגנה. הטבע עושה את שלו לטוב וגם לרע. הוא בונה אבל גם הורס. החשיפה אליו חושפת את הפנים לנזקים פוטנציאליים שהוא מעולל. אחד האמצעים להתמודד עם פגיעתו בעור הינו שימוש בקרם לחות והגנה.

מאמרים נוספים בנושא קרנות נאמנות

מאת: גיא חזןקרנות נאמנות18/07/182478 צפיות
אין בכוונתי להיכנס לכל מדדי הסיכון אותם יש לחשב או אליהם צריך להתייחס. פרט ל 2 מדדים פשוטים שכדאי להביא בחשבון בעת בחירת קרן הנאמנות – מדד היחס ומדד הממוצע הענפי!

מאת: גיא חזןקרנות נאמנות19/07/161096 צפיות
ההיסטוריה של ההשקעה אוהבת לחבוט בקרנות הנאמנות ובמנהליהם. במרבית המקרים בצדק רב. התוצאות והביצועים לא תמיד משיגים את התוצאה הרצויה והתשואות מפגרות אחר מדדי היחס הרלוונטיים.

מאת: גיא חזןקרנות נאמנות10/11/151533 צפיות
מאחר וכפי שאתם יודעים החינוך הפיננסי בארץ (מסתבר שגם בעולם הרחב) שואף לאפס – שוב נתקלתי באדם עם בורות פיננסית שלא באשמתו.

מאת: גיא חזןקרנות נאמנות12/11/137854 צפיות
בית השקעות לא יחזיק עבור לקוחותיו קרנות נאמנות של המתחרים – בית ההשקעות לא יודה כי מחלקת ההשקעות שלו פחות טובה מהמחלקה של בתי השקעות מתחרים.

מאת: Michal Cohenקרנות נאמנות31/12/128001 צפיות
הדעות סביב קרנות נאמנות חלוקות מאד. ישנם כאלו שיספרו על תשואות גבוהות במיוחד בעקבות השקעה בקרן נאמנות זו או אחרת, אחרים יספרו דברים אחרים לגמרי. אז מה הנכון? האם בכלל כדאי להשקיע בקרן נאמנות, ואם כן אז באיזו? קרנות נאמנות בעד ונגד- כל השיקולים.

מאת: Michal Cohenקרנות נאמנות31/12/128039 צפיות
לקרנות הנאמנות הסטוריה ארוכה. הראשונה הוקמה בשנת 1868, באנגליה, אולם לישראל הגיעה בשורה זו רק בשלהי שנות הארבעים של המאה שעברה, עם קרן הנאמנות הראשונה בארץ מטעם בנק לאומי, שנקראה "פיא". כיום מגלגל ענף זה של קרנות נאמנות כמה עשרות מליארדים של שקלים מדי שנה, ויש להן השפעה גדולה, הן על שוק ההון, וכמובן שעל הציבור, המשקיע בהן.

מאת: Tal Zolbergקרנות נאמנות14/02/128010 צפיות
החוק במדינת ישראל מגן עלינו ומחייב את כל המעסיקים במדינה לפתוח לעובדים שלהם קרן נאמנות מיד לאחר שאלו צברו חצי שנה של וותק במקום עבודתם. קרנות נאמנות, או קרנות פנסיה, היו עד לפני כמה שנים מנוהלות דרך הבנקים, כמעט באופן גורף. לפני מספר שנים יצא תיקון בחוק שמאפשר לכל המעסיקים להוציא את קרנות הנאמנות וקרנות הפנסיה אל מחוץ לבנקים ובכך נפתחה תחרות רחבה יותר שמאפשרת ללקוחות להרוויח הרבה יותר מהחיסכון שהם צוברים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica