חפש מאמרים:
שלום אורח
22.03.2019
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

כיצד עורך דין לתביעות ביטוח יכול לעזור לך?

מאת: עידן שלומןנזיקין24/12/2018375 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

ביטוח סיעוד הוא אחד הביטוחים החשובים ביותר לכל אחת ואחת במדינה. בין אם רוכשים זאת באמצעות קופת החולים או במסגרת ביטוח פרטי, הרי שביטוח סיעודי אמור לכסות אותנו (ובעיקר את בני ביתנו) במקרה ונקלע למצב סיעודי.

פוליסה של ביטוח סיעודי מבטיחה שבמקרה ונהיה במצב סיעודי, כלומר לא נוכל לבצע 3 מתוך 6 פעולות בסיסיות בכוחות עצמנו (הקריטריונים למצב סיעודי) הרי שאנו זכאים לתשלום דמי ביטוח.

הפעולות שנקבעו במסגרת הקריטריונים למצב סיעודי הם:

  1. להתרחץ ולהתגלח
  2. לקום ולשכב
  3. לאכול ולשתות
  4. להתלבש ולהתפשט
  5. לשלוט על הסוגרים
  6. ללכת (מרותקים למיטה\כיסאגלגלים)

על פניו נדמה שמדובר בנתונים ברורים ומדידים בקלות עבור כל הגורמים המעורבים בעניין, אך לצערנו לא כך הדבר, וישנן תביעות סיעוד רבות מצד מבוטחים בביטוח סיעודי, אשר נענות בשלילה לקבלת תשלום או פיצוי מחברות הביטוח מסיבות רבות ומגוונות.

בין הסיבות יש דרישה לעיון של חברת הביטוח בתיק הרפואי של התובע שבמצב סיעודי ואז הן מחפשות אותיות קטנות וסעיפים שיציגו אותו כאילו לא דיווח בזמן הביטוח על מצב רפואי מדויק או שמצבו הרפואי היה לא טוב מלכתחילה ולכן המצב הסיעודי אינו "מפתיע" ו\או שלא נהג בתום לב. למעשה במרבית המקרים חברת הביטוח לכאורה איננה נוהגת במהלכים הוגנים או בתום לב והכל בשם שמירה על הכסף והתשלומים המגיעים למבוטח.

חברות הביטוח נהנות לגבות תשלומים עבור ביטוח סיעוד במשך עשרות שנים אך ברגע האמת הן לא ממהרות לשלם וכאן נאלצים לעתים קרובות להגיע למצב של איום בתביעה או תביעה כנגד חברת הביטוח כדי לזכות בתשלום המגיע למבוטח.

במרבית המקרים על מנת שתקבלו את המגיע לכם תאלצו לשכור את שירותיו של עורך דין נזיקין בחיפה, ת"א, ב"ש או מקום המגורים שלכם (אם הוא אחר) ואשר יהיה נח עבורכם להיות בקשר רציף מול עורך הדין ששכרתם. במקרים רבים עכב המצב הסיעודי מי שהם התובעים בפועל הם בני המשפחה והשארים של המבוטח והם גם מי שבוחרים את עורך דין הנזיקין שיטפל בתביעה.

עורכי דין לנזיקין מכירים את התופעה של חברות הביטוח המתחמקות מתשלום ביטוח סיעודי ויגישו בשמכם תביעות סיעוד על פי המצב שלכם וביחס ספציפי למקרה הקיים. תביעות אלו מובילות בד"כ להסכמה של חברת הביטוח לשלם אחרת התביעה תיגרר לבית המשפט.

עורך דין תביעות ביטוח מקצועי יידע כיצד לעשות את הכול כדי לשכנע את חברת הביטוח לשלם ולא לגרור את העניין בבתי המשפט והכל במטרה שאתם תזכו כמה שיותר מהר בתשלומים המגיעים לכם על פי חוק.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת עידן שלומן

מאת: עידן שלומןנזיקין18/02/19339 צפיות
אמצעי המדיה הרבים שזמינים לכל אחד ואחת מאיתנו הביאו בשנים האחרונות לעלייה משמעותית באלימות שעולה בטקסטים רבים שנכתבים בערוצי התקשורת השונים. חלק מאותם תכנים, בין אם במסגרת כתבה, מאמר, פוסט או מסרון הם בבחינת לשון הרע והוצאת דיבה מבחינה חוקית ונכנסים תחת הגדרות חוק לשון הרע במדינת ישראל.

מאת: עידן שלומןחוק ומנהל21/01/19425 צפיות
מתי פעם האחרונה בדקת את חיוב הארנונה שקיבלת? סביר להניח שלא ממש בדקת אותו, כמו מרבית הישראלים. התרגלנו כבר לקבל את החשבון בדואר ולשלם אותו לפי הסכום שכתוב. בלי שאלות ובלי בדיקות. חבל מאוד שזה המצב.

מאת: עידן שלומןחוק ומשפט - כללי19/01/19435 צפיות
כולנו מנהלים את מרוץ החיים שלנו ודואגים להכין ביטוח כזה או אחר לצרות עתידיות שנקווה שלא יפקדו אותנו לעולם. הביטוחים הללו מבטיחים תשלומים כאלו ואחרים שנזכה להם בעתיד ישירות לכיס שלנו, או לטובת טיפולים שלנו או גרוע מכך יועברו ישירות לשארים שלנו במקרה של מוות.

מאת: עידן שלומןנזיקין19/01/19614 צפיות
מגיע לכם פיצוי! כך קובע חוק טיבי שעבר בכנסת לפני מספר שנים, ונועד לתת מענה לציבור הצרכנים שנפגע על ידי חברות תעופה שונות בין אם במקרים של עיכוב בטיסה או ביטול טיסה.

מאת: עידן שלומןאדריכלות22/12/18697 צפיות
קבלנים, יזמים ואדריכלים רבים לא ידמיינו את עצמם מתחילים פרויקט בניה רציני ללא הדמיות אדריכליות מבעוד מועד. הדמיות שכאלו יכולות למנוע הוצאות כספיות גבוהות בהמשך הדרך בשלבי הבנייה או לאחר הבנייה כולה וזו הדרך הטובה ביותר "לדמיין" כיצד הפרויקט ייראה בסופו בדיוק של 99 עד 100 אחוזים.

מאת: עידן שלומןחוק ומשפט - כללי22/12/18390 צפיות
אוהבים לטוס לחוץ לארץ? לונדון? ברלין? אמסטרדם? יעד אחר? יש כיום עשרות חברות תעופה שונות המציעות טיסות זולות לאירופה או ליעדים רבים אחרים, וביניהן יש חברות תעופה סדירות (אל על, לופטהנזה, דלתא וכו'), חברות תעופה המפעילות טיסות שכר (טיסות צ'רטר) וחברות תעופה המציעות טיסות מוזלות עם מינימום שירות (טיסות לואו קוסט).

מאת: עידן שלומןאירועים וחתונות – כללי21/12/18690 צפיות
בני עדות המזרח יודעים לעשות שמח. זו לא אמירה "גזענית" אלא כזו שכל בן עדות המזרח יאשר בשמחה ובגאווה. שיא השמחה בקרב בני עדות אלו הוא ללא ספק בשני אירועים בעלי קשר משותף – מסיבת החינה ומסיבת החתונה.

מאמרים נוספים בנושא נזיקין

מאת: עידן שלומןנזיקין18/02/19339 צפיות
אמצעי המדיה הרבים שזמינים לכל אחד ואחת מאיתנו הביאו בשנים האחרונות לעלייה משמעותית באלימות שעולה בטקסטים רבים שנכתבים בערוצי התקשורת השונים. חלק מאותם תכנים, בין אם במסגרת כתבה, מאמר, פוסט או מסרון הם בבחינת לשון הרע והוצאת דיבה מבחינה חוקית ונכנסים תחת הגדרות חוק לשון הרע במדינת ישראל.

מאת: עידן שלומןנזיקין19/01/19614 צפיות
מגיע לכם פיצוי! כך קובע חוק טיבי שעבר בכנסת לפני מספר שנים, ונועד לתת מענה לציבור הצרכנים שנפגע על ידי חברות תעופה שונות בין אם במקרים של עיכוב בטיסה או ביטול טיסה.

מאת: יוני שוורץ נזיקין02/07/151690 צפיות
פתח בהגדרה חוקית קצרה של מה שמוגדר כ"תאונת עבודה". תאונת עבודה היא תאונה שמתרחשת לעובד תוך כדי עבודתו ועקב עבודתו. בדרך כלל, תאונת עבודה היא.........

מאת: עוד אריאל סיאגנזיקין01/02/153555 צפיות
כאשר אדם מסוים נפגע או מעורב בתאונת דרכים, כמובן שהדבר הראשון לעשות הוא להודות על שלא נפגע באופן חמור, ועל כך שהתמזל מזלו והפגיעה שלו מאפשרת לו חזרה, אם כי מסוימת לשגרה שהייתה לו לפני התאונה

מאת: ארז כהןנזיקין29/05/143902 צפיות
לצערנו, במדינת ישראל בני אדם נפגעים בתאונות דרכים ברמה יומיומית. כאשר בני אדם נפגעים בתאונת דרכים לא תמיד הם יודעים כיצד לפעול. במאמר זה ננסה לתת מס' טיפים חשובים על מנת לדעת כיצד לפעול כאשר אדם נפגע בתאונת דרכים.

מאת: עו"ד רונן פרידמןנזיקין07/03/147527 צפיות
מה גובה הפיצויים בגין אשפוז סיעודי לאחר תאונת דרכים ?

מאת: עורך דין יוסי כהןנזיקין27/01/147761 צפיות
אחד העקרונות החשובים, העומדים בפני בית המשפט העוסק בסכסוכים משפטיים בכלל ובתביעות נזיקין בפרט, הוא הגדרת תקופת ההתיישנות. למרות שבקרב הציבור הרחב מקובל להניח שתקופת ההתיישנות הנה אחידה ועומדת על 7 שנים, הרי שלא תמיד הדבר אכן נכון. ישנם מקרים שבהם תקופת ההתיישנות קצרה יותר ולעתים היא דווקא ארוכה יותר.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica