חפש מאמרים:
שלום אורח
19.01.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

על תוספת ברזל לגוף ואימון כושר

מאת: Webzאימונים01/07/2012791 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

על תוספת ברזל לגוף ואימון כושר


הברזל הוא מצרך ומינרל חשוב לגוף הפעיל שלנו הוא חינוי ליצירת המוגלובין לפעילות האנזימים והשרירים לקליטת החמצן בריאות והעברתו בדם לכל חלקי הגוף.


הזנת הגוף במה שדרוש לו הוא מהותי ביותר, במיוחד לגוף פעיל, במיוחד למי שמתאמן, שעובד על בניית השריר העצם, כל מאמן כושר אישי יודע שגוף חלש שחסר בו מרכיבים חיוניים יכול גם להינזק יותר מלהיתרם, ספיגת ברזל ממוצרים מהחי אמנם נספג בגוף טוב אך השומן מהחי אינו מיטיב עם כלי הדם שמעבירים את הברזל והגוף מתקשה בוויסות הברזל המגיע מהחי באופן תקין.


אם כבר אנו עוסקים בהזנת הגוף מגמה שתופסת תאוצה בשנים האחרונות הוא פחות ופחות בשר ומוצרים מן החי. גם מהפן האידיאולוגי וההומני אנשים רבים רואים את החשיבות שלהם והתרומה האישית שלהם בעולם וכמו שמקיימים חרמים על מוסדות וקואפרטיבים שפוגעים מנצלים בע"ח או בני אדם כך גם כל מזון שנכנס לגוף, כמו כל דבר שאנו רוכשים זה דבר שאנו משתפים איתו פעולה.


שאנחנו בריאים פעילים מתאמנים עם מאמן כושר אוכלים מזון איכותי חושבים מחשבות יפות ואומרים אחד לשני מילים טובות אנחנו תופסים נפח גדול יותר בעולם, צלולים יותר, ונותנים באמצעות הבריאות הגופנית והנפשית שלנו לגיטימציה דוגמא והשראה לאחרים.


הברזל שתורם רבות לזרימת הדם וייצור המוגלובין וחשוב למתאמנים במיוחד לשרירים, תזונה מאוזנת צריכה לספק לגוף עשרה מ"ג ברזל לגוף מה שנספג הוא בערך 2 מ"ג.


הסימנים שצריכים לאותת לנו שחסר לנו ברזל או ויטמינים ובאים לביטוי באימון הכושר, מאמני כושר נתקלים בתופעות כאלו עם מתאמנים; עייפות כרונית, חוסר תיאבון, סחרחורות כאבי ראש וחיוורון.


יש מצבים של חוסר ברזל שהם תוצאה של חוסר ספיגת ברזל בגלל מחלות כרוניות או תזונה לקויה.
חוסר בברזל מחליש את מערכת החיסון וכדוריות הדם ויכול להביא לאנמיה, אשר מופיע בעיקר אצל נשים, שצריכות ברזל בכמויות גדולות יותר, שיש חוסר בברזל יש חוסר בחמצן בגוף שפוגע בהישגים של ספורטאים, וגם ביכולות של מתאמנים באימון האישי עם מאמן כושר.


הדרך הטובה ביותר לצריכת ברזל טובה הוא דרך ירקות פירות קטניות ואצות וידוע שהוא נספג טוב יותר בגוף עם צריכת ויטמין Cבמקביל, גם צריכה של דגנים מלאים, שומשום אגוזים ושקדים מומלצת לתפריט.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

Webz - קידום אתרים באינטרנט

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת Webz

מאת: Webzאימון אישי11/03/13620 צפיות
פעילות גופנית הי פעילות שאתה עושה לא רק כדי לאבד כמה קילוגרמים מיותרים אלה במבט שלם זו הדרך הטובה להפוך את התפקוד שלך לצעיר יותר. מחקר נעשה על בחור בן 65 כריס קראולי, סובל מעודף משקל ולא בכושר. חמש שנים מאוחר יותר אחרי שפעל לפי עקרונות של מאמן כושר אישי הפך לגבר בריא יותר מתשעים אחוזים מן הגברים בשנות הארבעים לחייהם.

מאת: Webzצרכנות09/10/12524 צפיות
חשוב לדעת כאשר באים לבחור טבעת אירוסין משובצת יהלום שרגע חשוב לפניך בבואך לרכוש טבעת אירוסין לבחירת ליבך. המשמעות של המעמד, זו המצויה בליבך, חשובה. עם זאת, למידת ההתאמה בין טבעת האירוסין לבין בחירת ליבך חשיבות רבה. לכן, רצוי להעביר ההחלטה דרך כמה שלבים חשובים.

מאת: Webzאימונים25/06/12747 צפיות
אתם מוזמנים לקרוא המלצות וטיפים מפי מאמן כושר אישי איך לחיות טוב גם לפני ואחרי ביקורו של מאמן הכושר.

מאת: Webzשיפוצים27/03/12619 צפיות
כידוע, ארץ ישראל יושבת על שקע גיאולוגי הוא השקע הסורי אפריקאי. שקע שתחילתו בסוריה, וסופו באתיופיה. בשקע זה פעילות טקטונית תת קרקעית מתמדת, אשר גורמת לרעידות אדמה קשות בממוצע אחת למאה שנים. עדויות לרעידות אדמה באזור מצויות כבר בתנ"ך. רעידת האדמה האחרונה, הזכורה היא מסוף המאה ה- 19. לכן, יש חשש שרעידת אדמה קשה תפקוד את האזור בשנים הקרובות.

מאת: Webzשיפוצים27/03/12593 צפיות
כידוע, ארץ ישראל יושבת על שקע גיאולוגי הוא השקע הסורי אפריקאי. שקע שתחילתו בסוריה, וסופו באתיופיה. בשקע זה פעילות טקטונית תת קרקעית מתמדת, אשר גורמת לרעידות אדמה קשות בממוצע אחת למאה שנים. עדויות לרעידות אדמה באזור מצויות כבר בתנ"ך. רעידת האדמה האחרונה, הזכורה היא מסוף המאה ה- 19. לכן, יש חשש שרעידת אדמה קשה תפקוד את האזור בשנים הקרובות.

מאת: Webzעסקים - כללי27/03/12673 צפיות
השקר נוצר כאשר אדם לומד שהביטוי החיצוני של הרגש איננו חייב לבטא את התחושה הפנימית האמיתית שלו. בד בבד הוא מסתיר את הרגש האמיתי ומעמיד פנים שהרגש מוחצן ומשקף נכון את מה שהוא מרגיש. הקשר בין השקר לרגש בבדיקת פוליגרף הוא הדוק ביותר ומלווה במספר סוגי רגשות המתלווים להתנהגות השקרית ובהשפעתן על השקר.

מאת: Webzקניות 29/11/11548 צפיות
אתה שואל את עצמך איך בוחרים טבעות אירוסין? לא יודע את התשובה? המאמר הבא נותן טיפים בנוגע לבחירת טבעת אירוסין המושלמת עבור בת זוגתך וכיצד תוכל לקבל את המאפיינים של טבעת האירוסין ממנה בצורה סמויה.

מאמרים נוספים בנושא אימונים

מאת: עופר שלואימונים15/06/183544 צפיות
אימוני כושר אישיים לירידה במשקל וחיטוב הגוף.

מאת: דודישאימונים22/03/183769 צפיות
על פי ארגון הבריאות העולמי, מחלת הסרטן נמצאת במקום השני של גורמי המוות. על פי האגודה למלחמה בסרטן, פעילות גופנית מפחיתה את הסיכון לחלות בסרטן.

מאת: דודישאימונים19/03/183398 צפיות
פעילות גופנית חשובה לכולנו. בין אם אנחנו מעוניינים לרדת במשקל, לשמור על איזון ואף לעלות במשקל. אם אנחנו אנשים בריאים או חולים, ילדים או מבוגרים ואף אם אנחנו בני הגיל השלישי.

מאת: דודישאימונים14/03/162705 צפיות
אין כמו לפתח זוגיות ספורטיביות, כזאת שהיא חדורת מוטיבציה, חיזוקים הדדיים והנאה משותפת מהתוצאות

מאת: רוני הכהןאימונים09/09/152084 צפיות
רבים שואלים לגבי ההבדל בין אימון בשיטת ems club לאימון סטנדרטי אותו מבצעים בבית או במכון כושר, ולמעשה ההבדל טמון ביכולת של המערכת לשלוח את הגירוי החשמלי לכמה קבוצות של שרירים בפעם אחת ולבצע אימון של כמה אזורים בו זמנית, לעומת אימון רגיל שמצריך בכל פעם התמקדות באזור אחד ובקבוצת שרירים ספציפית בגוף של המתאמן. דבר זה מצריך הרבה יותר זמן עבור אימון בפעם אחת.

מאת: דניאל מלמודאימונים08/10/142333 צפיות
קטלבלס הינה משקולת אסמיטרית שבאמצעותה ניתן לבצע אימון גופני איכותי המערב קבוצות שרירים רבות בו זמנית, מאתגר את מערכות היציבות ושיווי המשקל של הגוף ותורם בפיתוח סבולת שריר ולב ריאה

מאת: דניאל מלמודאימונים08/10/142279 צפיות
אימון פונקציונלי החל את דרכו האימון עבור ספורטאי עילית לטובת שיפור היכולות הספציופיות לענף הספורט בו הם מתמחים. עם השנים החלו להבין שגם אנשים מן הישוב, רצוי ואף כדאי שהאימונים הגופניים שהם מבצעים לטובת בריאות גופם יהיו תואמים את אורח חייהם, כלומר אימון שמלשב קבוצות שירירים רבות בו זמנית ותנועות שתואמות את חיי היומיום- מעבר משכיבה לעמידה , ישיבה וקימה , הרמת חפצים וכדומה

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica